Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

„Chant-Canto-Gesang” – zapraszamy do udziału w festiwalu muzycznym

2021-03-03

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza" przy ul. Reymonta 18 w Krakowie i Rada Dzielnicy V Krowodrza zapraszają do udziału w VIII Krakowskim Festiwalu Debiuty 2021 „Chant-Canto-Gesang”, który jest organizowany w formule on-line.

Trwają zapisy na półkolonie letnie organizowane przez Centrum Młodzieży im. Jordana

2021-03-03

1 marca ruszyły zapisy na półkolonie letnie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W ich trakcie na uczniów z Krakowa będą czekać między innymi ciekawe projekcje filmowe i warsztaty tematyczne. Zapisy trwają do 30 kwietnia.

Broszura BO z myślą o uczniach

2021-03-02

Olek, Basia, Karol i pies Kapsel to drużyna BO – bohaterowie edukacyjnej broszury, która przybliży dzieciom ideę i zasady rządzące krakowskim budżetem obywatelskim. Zainteresowane szkoły mogą zgłaszać swoje zapotrzebowanie na publikację do Wydziału Komunikacji Społecznej.

Eko-kreatorzy 2021. Pomysłowe ekopojazdy - konkurs plastyczny dla krakowskich przedszkoli

2021-03-02

Przedszkolaki - dziewczyny i chłopaki! Zbudujcie model oryginalnego EKOPOJAZDU związanego z utrzymaniem czystości: niezwykłą polewaczkę, żarłoczną śmieciarkę, kudłatą zamiatarkę lub cokolwiek innego, czym można sprzątać ulice. 

Poradnia przyszłości, czyli przyszłość jest nasza

2021-03-01

W ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii grupa uczennic z X Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przygotowuje projekt w formie reklamy społecznej – Poradnia przyszłości.

Już niebawem startuje tegoroczny budżet obywatelski

2021-03-01

Wiesz, czego potrzeba na twoim osiedlu lub w najbliższej okolicy? Masz pomysł na ciekawą społeczną inicjatywę i zastanawiasz się, skąd wziąć środki na jej realizację? Wykorzystaj szansę jaką daje nadchodząca edycja budżetu obywatelskiego. Bo także ty możesz wpłynąć na to, jak funkcjonuje i zmienia się nasze miasto!

Zostań członkiem Rady Budżetu Obywatelskiego

2021-02-26

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza otarty nabór na wakujące miejsca w Radzie Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa. Nabór trwa do 12 marca.

Czy ktoś tu zamawiał książki? Tak, cały tysiąc! Niecodzienna dostawa już w Krakowie

2021-02-26

Kolorowa ciężarówka Empiku wyładowana po brzegi książkami, która od kilku dni kursuje po Polsce, dotarła już do Szkoły Podstawowej nr 134 w Krakowie. W czwartek 25 lutego nauczyciele i uczniowie zebrali się przed budynkiem, żeby odebrać zasłużoną nagrodę – tysiąc wymarzonych tytułów ufundowanych dla zwycięzców ogólnopolskiego konkursu „1000 powodów, by czytać”. Szkolną bibliotekę czeka więc spora rewolucja.

NIE DAJ SIĘ – wsparcie psychiczne uczniów, rodziców i nauczycieli w czasie pandemii – odcinek XII

2021-02-24

Pani Anna Korfel-Jasińska, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki zaprasza na XII odcinek cyklu.

KS Prądniczanka zaprasza na drugą edycję UEFA Playmakers

2021-02-24

Klub Sportowy Prądniczanka Kraków prowadzi nabór otwarty do drugiej edycji nowatorskiego i bezpłatnego programu UEFA Playmakers skierowanego do dziewczynek w wieku 5-8 lat, które nigdy wcześniej nie brały udziału w zajęciach piłkarskich.

Znajdź