Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza absolwentów szkół ponadpodstawowych na studia Global Business Services

2021-05-05

Jest to pierwszy w Polsce kierunek dziennych studiów licencjackich, który powstał, aby kształcić pracowników gotowych do podjęcia pracy w międzynarodowym środowisku. Program studiów został stworzony we współpracy z przedstawicielami globalnych firm, którzy byli zaangażowani w dobór treści kształcenia. Będą oni również prowadzić zajęcia, praktyki oraz staże, umożliwiając studentom dostęp do liderów międzynarodowych korporacji w trakcie całego okresu nauczania.

Krakowskie szkoły z tytułami „Modelowych szkół w chmurze Microsoft”

2021-04-30

Do sześciu szkół samorządowych trafiły właśnie tytuły „Modelowych szkół w chmurze Microsoft” przyznawane przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym instytucjom edukacyjnym w Polsce, które w swojej działalności wykorzystują nowoczesne narzędzia edukacyjne. To jednak dopiero początek zmian, dzięki którym krakowskie szkoły będą stosować najnowsze technologie we wszystkich aspektach swojej pracy, a także… zachęcać do tego innych!

Legendy krakowskie – ogólnopolski konkurs dla szkół

2021-04-30

1 maja 2021 r. rusza konkurs "Legendy krakowskie" organizowany pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Inicjatywa skierowana jest do młodzieży szkolnej z całej Polski. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Krakowie i okolicach, a także rozbudzanie w uczniach kreatywności i umiejętności pracy zespołowej.  

Młodzi ludzie z Krakowa spędzą aktywne wakacje... we Francji!

2021-04-30

Urząd Miasta Orleanu – partnerskiego miasta Krakowa – zaprasza na Międzynarodowe Warsztaty Młodzieżowe w Orleanie, w terminie 16-30 lipca 2021 r.

Oferta edukacyjna 2021/2022

2021-04-29

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia w Krakowie.

Konkurs plastyczny „Marzenia bezdomniaka”

2021-04-29

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pn. „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych” w  Krakowie oraz Stowarzyszenie Dog Rescue zaprasza dzieci i młodzież do udziału w małopolskim konkursie plastycznym „Marzenia bezdomniaka”.

Prezydent apeluje: wywieśmy flagi!

2021-04-29

W związku ze świętami: Pracy – 1 maja (sobota), Flagi – 2 maja (niedziela) i Konstytucji 3 Maja (poniedziałek) prezydent Krakowa Jacek Majchrowski apeluje o udekorowanie domów biało-czerwonymi flagami.

MATURA 2021 – życzenia Pani Anny Korfel-Jasińskiej, Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa

2021-04-28

Już 4 maja rozpoczną się egzaminy maturalne. Z tej okazji życzenia do krakowskich maturzystów, ich rodziców oraz nauczycieli skierowała Anna Korfel-Jasińska, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki.

Projekt Łap Skilla!

2021-04-23

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Łap skilla!”.

Chodźże na pole - sport pomoże uczniom wrócić do normalności

2021-05-24

Jak odbudować więzi rówieśnicze? Rozładować energię uwięzioną w czasie zdalnej nauki? Najlepiej poprzez sport!

Znajdź