Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

Zaproszenie na szkolenie dla doradców zawodowych 27.03.2023 r.

2023-03-23

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Posiłek w szkole i w domu” moduł 3 – nabór wniosków 2023

2023-03-22

Poniżej pismo Magdaleny Węgrockiej-Szwalec, Zastępcy Dyrektora Wydziału Edukacji skierowane do dyrektorów szkół podstawowych

Startują rozgrywki turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

2023-03-21

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to jedne z największych i najbardziej rozpoznawalnych amatorskich zawodów piłkarskich w Polsce.  Nie dziwi więc fakt, że z Krakowa zgłosiło się aż 56 drużyn, pochodzących ze szkół podstawowych publicznych i niepublicznych.  W marcu i kwietniu odbędą się eliminacje gminne i powiatowe, a w maju wojewódzkie, dlatego zwracamy się z prośbą o umożliwienie drużynom aktywnego uczestniczenia w zawodach na poszczególnych ich etapach.

materiały organizatorów

Mikrokoncerty, czyli bliskie spotkania z muzyką dawną dla dzieci

2023-03-21

Mikrokoncerty w ramach festiwalu muzyki dawnej Misteria Paschalia to nowa propozycja KBF dla najmłodszych krakowian. Podczas 20. edycji festiwalu proponujemy cykl trzech bardzo bliskich spotkań z muzyką dawną, które odbędą się 3, 4 i 5 kwietnia o godz. 11.00 w centrum Krakowa, w Pałacu Potockich.

Interwencja w kryzysie – inauguracja projektu edukacyjnego

2023-03-17

W ubiegłym roku Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, pełniący rolę koordynatora Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2022-2024 pn. „Bezpieczny Kraków”, rozpoczął projekt „Interwencja w kryzysie”.

pixabay.com

Trwają zapisy na kurs języka ukraińskiego dla pracowników szkół

2023-03-16

Można zgłaszać swój udział w kursie języka ukraińskiego przygotowanym z myślą o nauczycielach i pracownikach krakowskich szkół i przedszkoli. To kolejne działanie realizowane w ramach współpracy fundacji Internationaler Bund Polska z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz UNICEF.

materiały organizatorów

Można zgłaszać kandydatów do Nagrody Weyssenhoffa

2023-03-15

Nauczyciele, trenerzy, edukatorzy, instruktorzy harcerscy, streetworkerzy, pracownicy świetlic czy młodzieżowych domów kultury – osoby pracujące z młodzieżą i dla młodzieży mogą zostać laureatami Nagrody im. Antoniego Weyssenhoffa. Rozpoczął się etap zgłoszeń do trzeciej edycji konkursu realizowanego w ramach miejskiego programu Młody Kraków.

materiały organizatorów

„Dukaty Decjusza”, czyli edukacja, zabawa i nocleg w Willi Decjusza

2023-03-15

Instytut Kultury Willa Decjusza rozpoczyna nabór do kolejnej edycji programu edukacyjnego „Dukaty Decjusza”, skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych z Krakowa i Małopolski.

Wzajemnie potrzebni - otwarty konkurs ofert

2023-03-15

Otwarty konkurs ofert realizowany jest w ramach zadania publicznego pn.: „Wzajemnie potrzebni”, zleconego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów ze środków publicznych.

materiały organizatorów

Spacer detektywistyczny i warsztaty edukacyjne dla dzieci w Willi Decjusza

2023-03-15

Willa Decjusza przygotowała dla dzieci nowy scenariusz spaceru detektywistycznego – inspirowanego postacią Justusa Decjusza i Mikołaja Kopernika. Rozpoczęły się także zapisy do kolejnej edycji Dukatów Decjusza – edukacyjnego programu dla szkół na temat ekonomii i historii pieniądza.

Znajdź