Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

„Laur Olimpijski” edycja 2022/2023– uroczyste wręczenie nagród

2024-03-15

Odbiór zaproszeń na uroczyste wręczenie nagród laureatom "Lauru Olimpijskiego".

materiały organizatorów

Dzień otwarty UKEN w Krakowie

2024-04-17

Wydarzenie odbędzie się już 19 kwietnia 2024 roku.

materiały organizatorów

Akademia Aktywnego Mieszkańca – IV edycja

2024-04-17

Urząd Miasta Krakowa już po raz czwarty zaprasza Mieszkańców i Mieszkanki Krakowa do Uczestnictwa w Akademii Aktywnego Mieszkańca. Jeśli jesteś pełnoletnią, aktywną osobą, chcesz zaangażować się w życie miasta, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie! Co Cię zatem czeka?

materiały organizatorów

„Ogród z klasą” w Twojej szkole! Zgłoś się do 3. edycji programu

2024-04-17

To już 3. edycja popularnego programu zajęć dla uczniów przedszkoli i szkół podstawowych, który inspiruje i zachęca do tworzenia szkolnych ogrodów. Dlaczego akcja cieszy się dużym zainteresowaniem? Ponieważ uprawa roślin zachęca dzieci do dbania o zdrowy styl życia, a lekcje w „zielonej klasie” są pełne ciekawostek. Zgłoszenia do programu są przyjmowane do końca maja, a wyniki poznamy do 28 czerwca.

Bogusław Świerzowski / kraków.pl

„Mecenas Dziecięcych Talentów” wspiera uczniów! Zgłoś dziecko do programu

2024-04-17

Dzieci zdolne i chętne do nauki oraz rozwijania swoich pasji nie zawsze mają ku temu warunki i możliwości. To z myślą o nich od 12 lat działa miejski program „Mecenas Dziecięcych Talentów”. Do 30 kwietnia można zgłaszać uczniów krakowskich szkół podstawowych, którzy będą mogli skorzystać ze wsparcia mecenasów talentów w roku szkolnym 2023/2024.

pixabay.com

Laury dla najzdolniejszych krakowskich uczniów

2024-04-17

Poświęcali wolny czas na rozwijanie zainteresowań, z zapałem i konsekwencją pracowali, żeby stanąć do rywalizacji w konkursie, turnieju lub olimpiadzie, i osiągnęli wymarzony sukces. Mowa o 164 uczniach i uczennicach z Krakowa, którzy w roku szkolnym 2022/2023 uzyskali tytuł laureata. 16 kwietnia za znakomite wyniki odebrali też od miasta dodatkowe wyróżnienie – „Laur Olimpijski”, czyli dyplom i nagrodę pieniężną.

Rządowy program „Aktywna tablica” – nabór wniosków w 2024 r.

2024-04-17

Komunikat skierowany do dyrektorów szkół na temat naboru wniosków w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 –„Aktywna tablica”

materiały organizatorów

Dołącz do akcji „Popcorn prosto z ogródka”

2024-04-16

Co ma wspólnego uwielbiany przez najmłodszych popcorn z edukacją przyrodniczą? Bardzo dużo! Dzieci i młodzież z krakowskich szkół i przedszkoli zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Popcorn prosto z ogródka”. Młodzi ogrodnicy otrzymają darmowe nasiona kukurydzy, które z pomocą nauczycieli, zasadzą w przyszkolnych ogródkach. Po zbiorze, przetworzą kukurydzę w popcorn oraz wezmą udział w losowaniu nagród książkowych.

Program Aktywna Szkoła

2024-04-12

Szanowni Państwo, 

przesyłamy list Minister Edukacji Barbary Nowackiej oraz Ministra Sportu i Turystyki Sławomira Nitrasa dot. programu Aktywna Szkoła.

Znajdź