Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

Średnie wynagrodzenia nauczycieli w 2021 r.

2022-01-20

Pismo Anny Domańskiej, Dyrektora Wydziału Edukacji skierowane do dyrektorów samorządowych szkół i placówek

Sprawozdanie ze sposobu wykorzystania w 2021 roku środków na różne formy doskonalenia nauczycieli

2022-01-20

W załączeniu komunikat Pani Anny Domańskiej Dyrektora Wydziału Edukacji

Uczęszczanie dzieci niebędących mieszkańcami Gminy Miejskiej Kraków do samorządowych przedszkoli w 2022 r.

2022-01-18

Poniżej pismo Magdaleny Węgrockiej-Szwalec, Zastępcy Dyrektora Wydziału Edukacji skierowane do Dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych, zespołów oraz Dyrektora MCOO

Dodatki motywacyjne dla nauczycieli w 2022 r.

2022-01-18

Poniżej pismo Anny Domańskiej, Dyrektora Wydziału Edukacji skierowane do dyrektorów samorządowych przedszkoli, szkół i placówek

materiały prasowe

Dołącz do Krakowskiego Archipelagu Kultury

2022-01-14

Trwa rekrutacja do II edycji Krakowskiego Archipelagu Kultury – programu edukacji kulturowej dla Krakowa. Hasłem tegorocznej edycji będzie „Kurs na wielokulturowość”. Centrum Kultury Podgórza zaprasza wszystkich edukatorów i animatorów kultury do udziału w programie. Wszyscy zainteresowani mogą się zgłaszać do 31 stycznia.

Wiesław Majka, Kancelaria Prezydenta

Perspektywy 2022. Krakowskie szkoły ponownie wśród najlepszych w Polsce!

2022-01-12

Jak co roku, za sprawą rankingu „Perspektywy” poznaliśmy najlepsze licea i technika w Polsce. Wśród nich kolejny raz znalazły się krakowskie licea i technika, należące do ścisłej czołówki szkół ponadpodstawowych w kraju.

„Wędrówka po świecie zawodów” - dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 55 w Krakowie wzięły udział w warsztatach „Kolorowe fryzjerstwo”.

2022-01-12

Bal karnawałowy to wielkie wydarzenie, ważne są wystrój sali,  strój i oryginalna fryzura. Dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 55 przygotowania zaczęły od wizyty w Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 w Krakowie przy ulicy Jana Skrzyneckiego 12 na warsztatach fryzjerskich. Starsze koleżanki wraz z nauczycielem przywitały ich i zaprosiły do działania. Dzieci poznały specyfikę pracy fryzjera. Oglądały przybory, narzędzia oraz aparaty fryzjerskie. Podczas trwania zajęć praktycznych uczennice szkoły zaprezentowały swoje umiejętności stylizując fryzury dziewczynkom i chłopcom. Na balu każdy chciał wyglądać fantastycznie. Wśród dziewczynek dużą popularnością cieszyły się fryzury z elementami warkoczy. Chłopcy wybierali uczesanie z dodatkiem kosmetyków do stylizacji fryzur. Atmosfera była bardzo przyjemna. Ta wizyta odbyła się w ramach programu wspierania doradztwa zawodowego w przedszkolach realizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną pn. Krakowski Ośrodek Kariery oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa.

Przed nami XX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku

2022-01-11

Od 13 stycznia do 28 lutego na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie odbędą się XX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku on-line – impreza o charakterze edukacyjno-wychowawczym przygotowana w szczególności z myślą o uczniach klas  ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach.

pexels.com

Krzyk Ziemi! Rusza projekt uczący bycia bardziej odpowiedzialnym

2022-01-11

Pracownia Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie zaprasza grupy młodzieży szkolnej w wieku 12–17 lat do udziału w drugiej edycji programu "Krzyk Ziemi!". W tym roku temat programu brzmi: "Być odpowiedzialnym w świecie globalnym".

Znajdź