Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Leonardo Da Vinci

2023-10-02

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomocy dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia w zakresie zdrowia psychicznego, jaką przedstawia Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Leonardo Da Vinci w Tomaszkowicach-Wieliczce.

Kraków w formie! Tanecznym krokiem z Energetykiem

2023-10-02

6 października (piątek) godz. 12.00 zapraszamy do parku Jordana

Realizacja programu "Posiłek w szkole i w domu" - limity na październik 2023

2023-09-28

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie przesyła propozycję podziału limitu na miesiąc październik 2023 – wykaz szkół, wraz z szacowaną liczbą uczniów, którym może być udzielona pomoc w postaci posiłku.

Uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Krakowa dla nauczycieli

2023-09-27

Zwracamy się z prośbą do Państwa Dyrektorów o zapoznanie się i przekazanie nauczycielom treści komunikatu Wydziału Edukacji dotyczącego wydarzenia.

Młodzieżowa Rada Krakowa - rekrutacja

2023-09-21

Rozpoczęła się rekrutacja do Młodzieżowej Rady Krakowa kolejnej kadencji. Rafał Komarewicz, Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, zwrócił się do dyrektorów krakowskich szkół ponadpodstawowych z prośbą o zachęcanie uczniów do udziału w pracach Młodzieżowej Rady Krakowa. Jej celem jest wspieranie i upowszechnianie idei samorządności, kształtowanie postaw prospołecznych, obywatelskich, demokratycznych.

Muzeum Krakowa

Edukacyjne propozycje Muzeum Krakowa

2023-09-21

W Muzeum Krakowa na przedszkolaków i uczniów czeka ponad 130 zajęć muzealnych. Rodziny mogą natomiast odwiedzić muzeum, aby zakosztować mądrej rozrywki oraz uczyć najmłodszych obcowania z kulturą.

Znajdź