Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół niesamorządowych

Propozycja współpracy z Dniprorudne

2024-07-10

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa przekazuje dyrektorom krakowskich szkół korespondencję Kancelarii Prezydenta w sprawie propozycji miejskiej wspólnoty terytorialnej Dniprorudne w zakresie możliwości rozwoju polsko-ukraińskich kontaktów młodzieży oraz realizacji wspólnych projektów edukacyjnych.

Nagrody Amicus Hominum i Kryształy Soli

2024-07-10

Do 31 lipca 2024r. trwa nabór do konkursów o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych AMICUS HOMINUM, a także o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pozarządowych KRYSZTAŁY SOLI.

Jan Graczyński / krakow.pl

Wakacje 2024 – życzenia Marii Klaman, Zastępczyni Prezydenta Miasta Krakowa

2024-06-20

"Niech nadchodzące wakacje będą czasem odpoczynku, czerpania radości z piękna otaczającej przyrody i możliwości spokojnego odkrywania uroków naszego miasta, Krakowa" – pisze w liście z życzeniami z okazji zbliżających się wakacji oraz podziękowaniami za całoroczne zaangażowanie w sprawy edukacji, Pani Maria Klaman, Zastępczyni Prezydenta Miasta Krakowa.

Bogusław Świerzowski / kraków.pl

Życzenia na wakacje 2024

2024-06-19

Z okazji nadchodzących wakacji życzenia do nauczycieli z krakowskich szkół, uczennic i uczniów oraz wszystkich związanych z oświatą skierował Aleksander Miszalski, Prezydent Miasta Krakowa.

materiały organizatorów

Otwarty Kraków – zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

2024-06-18

Prezydent Krakowa zaprasza mieszkanki i mieszkańców Krakowa, a także organizacje pozarządowe i zainteresowane podmioty do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie programu Otwarty Kraków na lata 2024–2028. Potrwają one do 5 lipca.

Rządowy program pomocy uczniom niepełnosprawnym - pismo MOPS

2024-06-17

Zachęcamy do zapoznania się z pismem Pana Witolda Kramarza Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie, dotyczącym Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023-2025.

materiały organizatorów

Kraków z UNICEF-em niosą konkretną pomoc najmłodszym

2024-06-10

Od 2022 r. Kraków otrzymał od UNICEF-u wsparcie o wartości ponad 40 mln zł. Sfinansowano z niego m.in. powstanie Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego i Słonecznych Przestrzeni Wsparcia „Słońce” oraz dziesiątki projektów i działań. Nona Zicherman, nowa Koordynatorka Krajowa organizacji na Polskę, odwiedziła oba ośrodki, a także rozmawiała z zastępczynią prezydenta Krakowa Marią Klaman o planach na przyszłość.

Spotkajmy się ze sobą! - cykl prelekcji dotyczących zdrowia psychicznego

2024-05-24

Arena Kraków S.A. zaprasza na organizowane w tym roku po raz pierwszy cztery bezpłatne wydarzenia z zakresu zdrowia psychicznego, samoświadomości i rozwoju, które będą miały formę warsztatów i paneli skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Szczegóły w komunikacie.

materiały organizatorów

„Nasze szkolne ogrody” na warsztacie uczniów i studentów

2024-05-17

Jak urządzić i zazielenić otoczenie Szkoły Podstawowej nr 110? Już jutro, 17 maja, podczas warsztatów w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej, wspólnie zastanowią się nad tym uczniowie szkoły, nauczyciele oraz studenci z Politechniki Krakowskiej. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Nasze szkolne ogrody”, którego celem jest opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzeni plenerowych placówki. Projekt jest efektem współpracy UMK, PK oraz firmy InPost – programu InPost Green City.

Znajdź