Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół niesamorządowych

KONFERENCJE DLA DORADCÓW ZAWODOWYCH

2023-05-30

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna pn. „Krakowski Ośrodek Kariery” zaprasza na KONFERENCJE DLA DORADCÓW ZAWODOWYCH.

Krakowskie Obserwatorium Rynku Pracy wydanie ósme

2023-05-12

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie opracował kolejne wydanie publikacji "Krakowskie Obserwatorium Rynku Pracy". Tradycyjnie już agreguje i poddaje analizie wybrane dane dotyczące najważniejszych parametrów na krakowskim rynku pracy.

Zaproszenie na spotkanie z Sportowcem termin 13 maja!

2023-05-12

Wydarzenie realizowane jest w ramach XXIV Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami Kocham Kraków z Wzajemnością.

Konferencja „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - wyzwania i nowe możliwości”

2023-05-10

Już 16 maja w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Krakowie nauczyciele zajmujący się przeprowadzeniem egzaminu na kartę rowerową oraz interesujący się kwestami bezpieczeństwa w ruchu drogowym wezmą udział w konferencji poświęconej tej tematyce. 

Uroczyste wręczenie nagród "Laur Olimpijski" - edycja 2021/2022

2023-05-12

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

informuję, że pisma do dyrektorów szkół, zapraszające laureatów na uroczyste wręczenie nagród dla uczniów krakowskich szkół za szczególne osiągnięcia w konkursach, olimpiadach, turniejach przedmiotowych za rok szkolny 2021/20222 są do odbioru w Wydziale Edukacji, stanowisko nr 8 (parter), ul. Stachowicza 18.

Pisma można odbierać od jutra tj. 9 maja br. w godzinach 7.40 do 15.00

Konferencja pn. „Uczeń ze specjalnymi potrzebami – opracowanie modelu szkolenia i doradztwa”

2023-04-24

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych

ogólnodostępnych i integracyjnych

 

nawiązując do zaproszenia, które otrzymali Państwo od Pani Minister Marzeny Machałek, Sekretarza Stanu, Pełnomocnika Rządu do spraw wspierania wychowawczej funkcji szkoły i placówki, edukacji włączającej oraz kształcenia zawodowego, a także Pani Ewy Neroj Zastępcy Dyrektora Departamentu Wychowania i Edukacji Włączającej MEiN, w sprawie bezpłatnych szkoleń dotyczących edukacji uczniów ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi, realizowanych jako projekt równolegle we wszystkich województwach, Gmina Miejska Kraków jako organ prowadzący szkoły samorządowe, rekomenduje udział Państwa przedstawicieli w  przedmiotowym szkoleniu.

materiały organizatorów

Spektakl muzyczny "Wiosna Solidarności '88". Zaproszenie dla szkół ponadpodstawowych

2023-04-21

Ju 27 kwietnia w kinie "Kijów" odbędzie się patriotyczny spektakl muzyczny Norberta „Smoły” Smolińskiego. Organizatorzy zapraszają do udziału szkoły ponadpodstawowe z Krakowa i Małopolski.

materiały organizatorów

Największe miasta rozmawiają o wyzwaniach w edukacji

2023-04-20

W Krakowie rozpoczęły się dwudniowe obrady Komisji Unii Metropolii Polskich ds. Edukacji. Wśród podejmowanych tematów są m.in. kształcenie zawodowe, braki kadrowe w szkołach o takim profilu, skuteczność doradztwa zawodowego, ale również edukacja międzykulturowa i innowacyjne projekty wzmacniające kondycję psychiczną uczniów. Kraków w swojej polityce edukacyjnej poświęca tym zagadnieniom wiele uwagi.

materiały organizatorów

Są miejsca dla szkół w programie powszechnego dostępu do defibrylacji z elementami nauki pierwszej pomocy

2023-04-11

Program powszechnego dostępu do defibrylacji z elementami nauki pierwszej pomocy w Gminie Miejskiej Kraków „AED Krakowski IMPULS ŻYCIA” to program polityki zdrowotnej poświęcony profilaktyce problemu zdrowotnego nagłego zatrzymania krążenia (NZK, zatrzymanie akcji serca). Program cieszy się dużym zainteresowaniem - w etapie szkoleń miało początkowo wziąć udział aż 2 794 uczniów ze 127 klas VI z 57 szkół podstawowych z terenu Miasta Krakowa. W związku z rozpoczęciem etapu szkoleń i z uwagi na rezygnację z udziału w programie dwóch szkół, ogłasza się dodatkowy nabór szkół do programu. Poniżej komunikat Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK w tej sprawie.

Znajdź