Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół niesamorządowych

Informator Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli

2023-02-01

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na luty.

Eko-podpowiednik. Miejsce ekologicznych inspiracji

2023-01-27

„Eko-podpowiednik” przygotowany przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie zawiera praktyczne porady, wskazówki oraz scenariusze zajęć, które sprawią, że zajęcia będą nie tylko inspirujące dla dzieci, ale i dla Ciebie – Nauczyciela.

Program pn. „Poznanie dawnych Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej przez uczniów krakowskich szkół”

2023-01-27

Szanowni Państwo Dyrektorzy krakowskich szkół

Informuję, że w budżecie Miasta Krakowa na rok 2023 zaplanowano środki na dofinansowanie wyjazdów w ramach Programu pn. „Poznanie dawnych Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej przez uczniów krakowskich szkół”, przyjętego uchwałą nr LXXXI/1968/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 30 sierpnia 2017 r. (ze zm.).

 

 

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

2023-01-24

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych na konferencję "Zmiany w edukacji ekonomicznej dzieci i młodzieży wyzwania i propozycje"

XV prezentacje nowohuckich szkół ponadpodstawowych

2023-01-24

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych, rodziców, nauczycieli oraz doradców zawodowych do udziału w XV Prezentacjach Nowohuckich Szkół Ponadpodstawowych

Konkurs promujący aktywność fizyczną

2023-01-18

Organizator Fundacja Pho3nix Stiftung zaprasza szkoły do wzięcia udziału w konkursie promującym aktywność fizyczną pn. Pho3nix Active School.

pexels.com

Startuje rekrutacja na kursy języka ukraińskiego dla pracowników szkół

2023-01-16

Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza do udziału w darmowych kursach języka ukraińskiego. Mogą w nich wziąć udział nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji zatrudnieni w przedszkolach i szkołach w Krakowie. To kolejne działanie realizowane w ramach programu „Kraków Wspólnie!” organizowanego we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF), z którego środków działanie to jest finansowane.

materiały organizatorów

Powstał wyjątkowy elementarz do nauki języka polskiego

2023-01-13

Krakowska fundacja Fine opracowała elementarz, dzięki któremu nauka języka polskiego ma być bardziej łatwa i przyjemna. Pięknie zilustrowana i wzbogacona dodatkowymi elementami publikacja powstała z myślą o dzieciach ukraińskich, ale skorzystają z niego
także dzieci z Polski. Można go pobrać bezpłatnie ze strony organizacji.

materiały organizatorów

Zgłoś się do trzeciej edycji Krakowskiej Akademii Klimatu

2023-01-13

28 lutego w kinie Kijów zainaugurowane zostanie pierwsze z cyklu czterech spotkań realizowanych w ramach trzeciej edycji Krakowskiej Akademii Klimatu – wyjątkowego projektu edukacyjnego skierowanego do młodzieży szkół ponadpodstawowych, łączącego wiedzę na temat ochrony środowiska z pokazami filmowymi najlepszych filmów ekologicznych ostatnich lat.

Znajdź