Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół niesamorządowych

Wykaz Centrów Egzaminacyjnych 2024

2024-02-23

Proszę o zapoznanie się z komunikatem.

Program pn. „Poznanie dawnych Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej przez uczniów krakowskich szkół”

2024-01-30

Szanowni Państwo Dyrektorzy krakowskich szkół Informuję, że w budżecie Miasta Krakowa na rok 2024 zaplanowano środki na dofinansowanie wyjazdów w ramach Programu pn. „Poznanie dawnych Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej przez uczniów krakowskich szkół”, przyjętego uchwałą nr LXXXI/1968/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 30 sierpnia 2017 r. (ze zm.).      

KRAKÓW JUNIOR HAIR SHOW - zapraszamy!

2024-01-29

Uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz młodzież ze szkół branżowych zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie "KRAKÓW JUNIOR HAIR SHOW"

"Projektowanie przyszłości - wpływ nowoczesnych technologii na edukację"

2024-01-19

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 zaprasza Dyrektorów, Nauczycieli oraz Studentów na Międzynarodową Konferencję Naukową w temacie wykorzystania technologii w salach lekcyjnych - kształtowania przyszłości edukacji. Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Realizacja Programu Polityki Zdrowotnej pn. Program Polityki Zdrowotnej w zakresie wykrywania zaburzeń słuchu u dzieci uczęszczających do szkół i jednostek z terenu Gminy Miejskiej Kraków

2024-01-11

W związku z przystąpieniem Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia do realizacji ww. programu zachęcamy do zapoznania się z pismem Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa, Pana Andrzeja Kuliga.

Piotr Wojnarowski / KP

Najmłodsi znajdą specjalistyczną pomoc w poradni na os. Willowym

2023-11-28

Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej na osiedlu Willowym 35 już otwarta! Placówka została przeniesiona z ulicy Półkole 11, a jej nowa siedziba mieści się w przebudowanym i kompleksowo zmodernizowanym budynku, w którym znajdują się m.in. 43 gabinety, sale terapeutyczne i sala konferencyjna.

Zaproszenie do udziału w 7 edycji konkursu "Dbamy o nasze miasto - walczymy ze smogiem"

2023-11-02

Konkurs organizowany jest przez Prywatną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 im. Noblistów Polskich w Krakowie wraz z Fundacją "Nowa Szkoła".

materiały prasowe

Festiwal Bomba Megabitowa − o inteligencji

2023-10-27

Inteligencja: sztuczna, ludzka, emocjonalna i inne jej oblicza − czy stoimy w obliczu cywilizacyjnej szansy czy kryzysu? Inteligencja jest motywem przewodnim tegorocznego Festiwalu Bomba Megabitowa, który odbędzie się 2 i 3 listopada w ICE Kraków.

Znajdź