Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

materiały Wydziału Edukacji UMK

Słoneczne Przestrzenie Wsparcia już działają! Oferują pomoc psychologiczną dzieciom i dorosłym

2022-09-29

Za sprawą współpracy Miasta Krakowa z UNICEF powstały wyjątkowe miejsca. SŁOŃCE – Słoneczne Przestrzenie Wsparcia to osiem miejsc w różnych lokalizacjach Krakowa, w których z pomocy psychologów, pedagogów i logopedów mogą korzystać dzieci z Ukrainy, jak i ich polscy rówieśnicy. To także miejsca pełne dodatkowych aktywności dla rodziców, nauczycieli oraz asystentów wielokulturowych.

pixabay.com

Z pomocą UNICEF-u powstało Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne

2022-09-29

Od 1 września działa Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne, które powstało przy współpracy samorządu Krakowa oraz Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF). Ośrodek ma charakter integracyjny i jest przeznaczony zarówno dla polskich, jak i dla ukraińskich dzieci. Opieką otoczone są tutaj dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, np. z autyzmem.

Taneczno-sportowy październik w plenerze!

2022-09-27

Zespół Szkół Energetycznych w ramach II już edycji Kampanii Kraków w formie, proponuje podjęcie takiej  formy aktywności, która zapewni dawkę ruchu dla wszystkich, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej.

Mini Mini Kraków Run: zapisy rozpoczęte!

2022-09-27

Mini Mini Kraków Run odbędzie się 15 października ZAPRASZAMY!

materiały organizatorów

Wrześniowy „Tydzień dla Ziemi. ZadbajMY o planetę!”

2022-09-26

Jesienią wracamy z akcją „Tydzień dla Ziemi. ZadbajMY o planetę!”. Do piątku, 30 września, w zamian za elektroodpady uczniowie osiemnastu krakowskich szkół otrzymają sadzonki 4 tys. roślin doniczkowych.

„Mój świadomy wybór” - kolejna edycja programu

2022-09-26

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje kolejną edycję programu „Mój Świadomy Wybór", który skierowany jest do krakowskich szkół ponadpodstawowych. 

pexels.com

Ruszyła druga w Polsce szkolna Akademia Huawei

2022-09-22

Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie jest drugą szkołą ponadpodstawową w Polsce, która podjęła współpracę z Akademią Huawei, dzięki czemu uczniowie otrzymają dostęp do ogólnoświatowej platformy i całej gamy specjalistycznych kursów.

Konkurs dla szkół "Kierunek bezpieczeństwo"- Kampania Kolejowe ABC II

2022-09-16

Urząd Transportu Kolejowego organizuje konkurs dla klas I-VI szkół podstawowych w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC II”.

Znajdź