Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

Krakowski Tydzień Zawodowców

2024-02-15

zaproszenie do udziału w Krakowskim Tygodniu Zawodowców X edycja – 2024 rok

Czekamy na Was! Zapraszamy do udziału w Konkursie!

2024-02-29

XXX Samorządowy Konkurs Nastolatków „8 Wspaniałych” 2024 - edycja krakowska. Zgłoszenia do 8 marca.

Harmonogram przerw wakacyjnych w przedszkolach 2023/2024

2024-02-22

Szanowni Państwo

Rodzice Dzieci uczęszczających do samorządowych przedszkoli w Krakowie

Przedstawiam Państwu harmonogram pracy samorządowych przedszkoli w okresie
lipiec-sierpień 2024 r. Harmonogram został opracowany na podstawie wniosków składanych przez dyrektorów przedszkoli i rodziców dzieci oraz planów remontowych przedszkoli.

Dzień Orientacji Zawodowej - zaproszenie do współpracy

2024-02-22

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 (al. Kijowska 3) zaprasza 15 marca 2024 roku na kolejną 18 edycję „Dnia Orientacji Zawodowej”, która ma na celu pomoc uczniom ósmych klas we właściwym wyborze szkoły ponadpodstawowej i zaprezentowanie im oferty tych właśnie szkół.

materiały organizatorów

Zareaguj na problemy dziecka – otwarte spotkanie dla rodziców i pedagogów

2024-02-21

Miasto Kraków kontynuuje działania wspierające zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Już w sobotę, 2 marca, w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się otwarte spotkanie pt. „Zareaguj na problemy dziecka”, poświęcone ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, profilaktyce zaburzeń psychicznych, wzmacnianiu kompetencji społecznych oraz formom pomocy młodym ludziom pozostającym w kryzysie psychicznym.

materiały organizatorów

Posprzątaj z nami Małopolskę!

2024-02-21

Ponad 50 tysięcy uczestników, setki lokalnych akcji sprzątania, sadzenie drzew, montowanie budek lęgowych, warsztaty edukacyjne, gry terenowe, konkursy ekologiczne, a także degustacje dań eko i regionalnych przysmaków – to bilans dwóch poprzednich edycji największej akcji ekologicznej Województwa Małopolskiego. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie wydarzenia. Szczegóły są dostępne na stronie UMWM.

materiały organizatorów

Cykl warsztatów „Weźże to ogarnij — warsztaty z wielokulturowości”

2024-02-21

W świecie, w którym żyjemy jesteśmy świadkami coraz większego przekształcania się społeczeństwa z homogenicznie etnicznego i kulturowego, do społeczeństwa wielokulturowego. Zdajemy sobie sprawę, że odnalezienie się we współczesnym świecie może być wyzwanie, dlatego opracowaliśmy cykl spotkań, który pomoże nam budować otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka. Podczas szkolenia będzie można zdobyć narzędzia, dzięki którym łatwiej będzie nam zrozumieć cały proces. Centrum Edukacji i Wsparcia chce zaoferować narzędzie i umiejętności, które będą pomocne w codziennym życiu czy w kontaktach z osobami z doświadczeniem migracji.

Talenty z Małopolski w półfinale prestiżowego konkursu dla młodych badaczy. Wystartował Explory 2024.

2024-02-19

Program Explory to szansa na pokazanie innowacyjnych pomysłów szerszej publiczności oraz skonfrontowanie ich z ekspertami. Pod koniec stycznia ruszyła XIII edycja największej w Polsce inicjatywy wpierającej utalentowaną młodzież. Do najnowszego sezonu uczniowie z całego kraju zgłosili rekordową liczbę 323 projektów, z których 161 weźmie udział w Półfinale Konkursu Explory 2024. Wśród nich 19 z Małopolski. Kolejny etap już wiosną.

„Wiosenne wybory…młodych” - promocja szkół branżowych i technicznych

2024-02-15

Kraków oferuje  kształcenie dostosowane do potrzeb rynku, a  oferta szkół odpowiada na zapotrzebowanie branż.

Znajdź