Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

Muzeum Krakowa

Edukacyjne propozycje Muzeum Krakowa

2023-09-21

W Muzeum Krakowa na przedszkolaków i uczniów czeka ponad 130 zajęć muzealnych. Rodziny mogą natomiast odwiedzić muzeum, aby zakosztować mądrej rozrywki oraz uczyć najmłodszych obcowania z kulturą.

Bogusław Świerzowski / kraków.pl

Tak się prezentuje szkoła na osiedlu Tonie

2023-09-19

W szybko rozwijającym się mieście rozbudowa infrastruktury oświatowej to konieczność. Dlatego Kraków sukcesywnie prowadzi takie inwestycje w wielu lokalizacjach. Jedną z nich jest osiedle Tonie – tamtejsza Szkoła Podstawowa nr 67 przy ul. Kaczorówka powiększyła się o dwukondygnacyjny pawilon, a nowe sale i pracownie wykorzystano już m.in. do organizacji Dnia Naukowców.

pexels.com

Nowe projekty Krakowskiego Ośrodka Kariery. Będzie można je poznać już za kilka dni!

2023-09-18

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna pn. „Krakowski Ośrodek Kariery” zaprasza na konferencje inaugurujące tegoroczne edycje projektów "Wędrówka po świecie zawodów", "Kuźnia zawodowców", Rajd po fach" i "Startuj po marzenia, stwórz swój start-up".

Mini Melts Kraków Run

2023-09-15

Mini Melts Kraków Run od 2022 roku jest wydarzeniem towarzyszącym Cracovia Półmaratonowi Królewskiemu

Wystawa fotograficzna „Ukryte w kadrze”

2023-09-14

Pasja rodzi pasję i jest źródłem motywacji.

materiały organizatorów

Jesienne aktywności dla dzieci i młodzieży w KFK

2023-09-14

Wraz z nadejściem kolorowej i słonecznej jesieni Krakowskie Forum Kultury przygotowało zestaw kreatywnych zajęć, które zachęcą najmłodszych i tych nieco starszych do odkrywania swojego potencjału i pasji w przyjaznym i inspirującym środowisku.

Zaproszenie do udziału w szkoleniu z cyberbezpieczeństwa pn."CyberSztuczki"

2023-09-12

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego dotyczącego szkolenia z CYBERBEZPIECZENSTWA pn. „CYBERSZTUCZKI”, organizowanego w ramach Programu „Bezpieczny Kraków”, dla wszystkich mieszkańców Krakowa.

materiały organizatorów

Sezon 2023/2024 w NCK. Wciąż trwają zapisy na zajęcia!

2023-09-12

Kurs języka obcego, warsztaty graficzne czy taniec współczesny? A może… akrobatyka? Nowohuckie Centrum Kultury zachęca do poznania oferty na rok artystyczny 2023/2024.

materiały organizatorów

Szkoła na Złocieniu otwarta, trwają kolejne budowy

2023-09-11

W szkole podstawowej na osiedlu Złocień zabrzmiał pierwszy w jej historii dzwonek. Na trzech kondygnacjach zorganizowano wszystko, co jest potrzebne, by zapewnić komfortowe warunki nauki dla około 600 uczniów i uczennic, w tym 24 sale lekcyjne, świetlicę, bibliotekę z czytelnią oraz kuchnię z jadalnią. A na dachu budynku można bezpiecznie pograć w piłkę.

materiały organizatorów

Strefa Klocków MIT – nowa przestrzeń dla dzieci!

2023-09-11

W MIT otwarto Strefę Klocków – nową przestrzeń do zabawy dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Jest to nie tylko propozycja świetnej zabawy, bo badania dowodzą, że bawiąc się klockami, najmłodsi mają szansę na rozwijanie logicznego myślenia i kreatywności. To miejsce, które poszerza granicę wyobraźni dzieci, ale również to świetna okazja do wspólnej rodzinnej zabawy.

Znajdź