Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

Trwają zapisy uczniów do nowej podstawówki na os. Kliny-Zacisze

2021-03-19

We wrześniu 2021 r. rozpocznie swoją działalność Szkoła Podstawowa nr 14 w Krakowie na os. Kliny-Zacisze. Rodzice mogą zapisywać swoje dzieci do nowej krakowskiej szkoły – rekrutacja uczniów klas II-VIII potrwa do 30 kwietnia 2021 r. W przypadku uczniów klas I rekrutacja odbywa się w takich terminach, jak dla pozostałych szkół w Krakowie – potrwa do końca marca 2021 r. i jest prowadzona poprzez elektroniczny system rekrutacyjny Elemento.

Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo - projekt edukacyjny

2021-03-18

Organizatorzy zapraszają szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do włączenia się w innowacyjny projekt edukacyjny Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo, który wspiera szkoły we wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji.

Zdecyduj o przyszłości klimatycznej Krakowa

2021-03-18

W ciągu najbliższych dni sprawdzaj skrzynkę pocztową. Być może mieszkasz w jednym z losowo wybranych 20 tys. gospodarstw domowych w Krakowie, do których rozesłano zaproszenie do udziału w Krakowskim Panelu Klimatycznym. Rekomendacje z panelu przyjęte z poparciem na poziomie co najmniej 80 proc. głosujących będą traktowane jako wiążące dla władz miasta i zostaną wdrożone w życie.

Bądź turystą w swoim mieście

2021-04-06

Zaproszenie do udziału w prelekcjach i wycieczkach.

Średniowieczna Krowodrza - konkurs dla mieszkańców Krakowa

2021-03-15

Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie „Średniowieczna Krowodrza". Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat oraz rodzin.

Szkoła z klimatem – konkurs dla szkół ponadpodstawowych

2021-03-15

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym "Szkoła z klimatem" – nagroda główna to 100 tys. zł na realizację młodzieżowego projektu adaptacji do zmian klimatu.

Dodaj swój pomysł do „Banku Pomysłów”

2021-03-11

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków? Nie wiesz czy poradzisz sobie z pisaniem projektu do budżetu obywatelskiego lub inicjatywy lokalnej? Chcesz podpowiedzieć innym, co można zrobić w Twojej okolicy? Właśnie dla takich osób jak Ty powstał „Bank Pomysłów”, z którego można skorzystać już teraz. 

KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ! – wspieramy kariery uczniów

2021-03-11

Krakowskie technika i szkoły branżowe kształcą w wielu bardzo interesujących i przyszłościowych zawodach. Decydując o wyborze szkoły podczas zbliżającej się rekrutacji, warto skorzystać z ich oferty oraz przekonać się, że nauka w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe naprawdę daje szansę na osiągniecie sukcesu w dorosłym życiu.

                                                                                                                                                                                                                    

Kolejne ambitne projekty czekają. Krakowskie szkoły i placówki z akredytacjami programu Erasmus+

2021-03-08

Program Erasmus+ od wielu lat umożliwia uczniom i nauczycielom z Krakowa udział w wartościowych projektach edukacyjnych, w tym w międzynarodowych wymianach, szkoleniach i stażach zwiększających kompetencje. Do pięciu krakowskich szkół i placówek trafiły właśnie akredytacje przyznane przez Narodową Agencję Programu Erasmus+.

Za nami pierwsze konkursy na dyrektorów szkół

2021-03-08

Rozpoczęły się konkursy, podczas których zostaną wyłonieni dyrektorzy przedszkoli, szkół i placówek prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków. W sumie w marcu i kwietniu zaplanowano organizację 66 konkursów.

Znajdź