Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Doskonalenie zawodowe nauczycieli w 2021 roku – Uwaga! zmiana zarządzenia Prezydenta Miasta Krakowa

W załączeniu komunikat Dyrektora Wydziału Edukacji.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół i placówek,

 

informuję, że 22 kwietnia 2021 r. Pan Prezydent podpisał Zarządzenie nr 1094/2021 w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli w 2021 roku oraz określenia zasad przyznawania dofinansowania nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków.

Nowy formularz wniosku, który obowiązuje od dnia podpisania zarządzenia, dostępny jest na stronie Portalu Edukacyjnego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Krakowa.  

Odnosząc się do powyższego zobowiązuję Państwa Dyrektorów, a za Państwa pośrednictwem również wszystkich nauczycieli starających się o dofinansowanie do podejmowanych form doskonalenia do wnikliwego zapoznania się z przedmiotowym dokumentem.

Przypominam jednocześnie, że zgodnie z ust. 26. załącznika nr 2 do ww. Zarządzenia wniosek składany przez nauczyciela jest opiniowany przez dyrektora będącego jego pracodawcą, natomiast ust. 24 informuje, że obowiązek wypełnienia wymogów formalnych oraz złożenia kompletnej i poprawnej w świetle niniejszego załącznika dokumentacji leży wyłącznie po stronie nauczyciela wnioskującego o dofinansowanie. Tylko wnioski spełniające ww. wymogi mogą być przekazywane do rozpatrzenia Komisji.

 

Z poważaniem,

Anna Domańska

p.o. Dyrektora Wydziału

pokaż metkę
Osoba publikująca: Beata Batko
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-04-27
Data aktualizacji: 2021-04-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat