Aktualności

Aktywna tablica
2020-10-23

Nabór wniosków w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 –„Aktywna tablica”

Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek – komunikat MEN

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Jak brzmi Kraków? Zabawa dźwiękowa i warsztaty muzyczne dla dzieci

Zapraszamy uczniów klas szkoły podstawowej (szczególnie tych do 11. roku życia) do niezwykłej zabawy dźwiękami oraz do udziału w warsztatach muzycznych „Jak brzmi Kraków?” realizowanych podczas Festiwalu Sacrum Profanum 2020!

Uwaga! Ostatnia możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach na temat pracowniczych planów kapitałowych

W październiku i listopadzie odbędą się szkolenia na temat pracowniczych planów kapitałowych (PPK) skierowane do dyrektorów samorządowych szkół i placówek. Poniżej komunikat w tej sprawie.

Doskonalenie zawodowe nauczycieli – komunikat w sprawie wniosków

Komunikat Magdaleny Węgrockiej-Szwalec, Zastępcy Dyrektora Wydziału Edukacji w sprawie wniosków wynikających z potrzeb doskonalenia zawodowego nauczycieli w 2021 roku skierowany do dyrektorów samorządowych szkół i placówek:

Nauka zdalna w szkołach ponadpodstawowych

Od poniedziałku krakowskie szkoły ponadpodstawowe opustoszeją. Poniżej komunikat Anny Korfel-Jasińskiej, zastępcy prezydenta Krakowa ds. edukacji, sportu i turystyki skierowany do dyrektorów samorządowych szkół ponadpodstawowych:

Urząd Miasta Krakowa zamknięty dla bezpośredniej obsługi klienta

Od środy, 14 października budynki Urzędu Miasta Krakowa oraz Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych są dostępne wyłącznie dla pracowników. Prosimy, by załatwianie spraw urzędowych odłożyć w czasie.  

Dzień Edukacji Narodowej – życzenia prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego

Życzenia Jacka Majchrowskiego, Prezydenta Miasta Krakowa skierowane z okazji Dnia Edukacji Narodowej do wszystkich osób zaangażowanych w pracę na rzecz krakowskiej edukacji:

Nagrody dla nauczycieli na Dzień Edukacji Narodowej

Poniżej komunikat w sprawie przekazania listów gratulacyjnych, dyplomów i certyfikatów.

POLECAMY
POLECAMY