Aktualności

Obowiązek wypełniania danych w SIO

Przekazujemy pismo Dyrektora Generalnego Ministerstwa Edukacji Narodowej z 12 września, skierowane do dyrektorów wszystkich szkół i placówek, dotyczące wypełniania danych w nowym SIO.

Kolejni krakowscy uczniowie będą z ekologią za pan brat

Jaki wpływ na środowisko ma działalność człowieka? Co każdy z nas może zrobić, żeby przeciwdziałać zanieczyszczeniu najbliższego otoczenia – wody, powietrza i gleby? Przed takimi pytaniami staną uczniowie szkół podstawowych uczestniczący w miejskim projekcie „Szkolne ekopomysły”. Odpowiedzi szukać będą podczas obserwacji i doświadczeń wykonywanych pod okiem nauczycieli. Na początek, w sobotę, 14 września, wybiorą się do Ojcowa, aby zbadać jakość wody i ocenić jej wartości przyrodnicze.

POSTAW SIĘ – termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony do 20 września

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia w dalszym ciągu zaprasza do udziału w projekcie "POSTAW SIĘ – wczesne wykrywanie wad rozwojowych postawy i układu ruchu". Termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 20 września.

2. Wielka Lekcja Ekologii już 7 października!

Warsztaty, wykłady, pokazy, prezentacje ekologicznych pojazdów, wycieczki do Ekospalarni Kraków, Lamusowni i Ogrodu Doświadczeń – to wszystko czeka na uczestników 2. Wielkiej Lekcji Ekologii, która odbędzie się 7 października (poniedziałek). Wstęp na wydarzenie jest wolny. Na część atrakcji będą obowiązywać wcześniejsze zapisy, które rozpoczną się 23 września (poniedziałek). Szczegóły dotyczące zapisów oraz programu już wkrótce.

Trwają zapisy na bieg sztafetowy „O Szablę Kpt. Antoniego Stawarza”

30 października br. na stadionie Wojskowego Klubu Sportowego „Wawel” (ul. Podchorążych 3 w Krakowie) odbędą się zawody upamiętniające 101. rocznicę wyzwolenia Krakowa spod władzy zaborczej. Trwają zapisy reprezentacji krakowskich liceów na to wydarzenie.

Weryfikacja danych wprowadzonych do modułu Ewidencja Kadrowa w Zintegrowanym Systemie Informacji Oświatowej

Komunikat dotyczący weryfikacji modułu Ewidencja Kadrowa w ZSZO

Poznaj krakowski samorząd. Weź udział w projekcie Uczeń – Obywatel!

Zapraszamy uczniów szkół krakowskich do udziału w kolejnej edycji projektu edukacyjnego „Uczeń – Obywatel”, którego celem jest zapoznanie z historią, strukturą i funkcjonowaniem samorządu krakowskiego.

Edukacja międzykulturowa w pracy nauczyciela - zaproszenie na studia podyplomowe

Instytut Studiów Międzykulturowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na roczne studia podyplomowe "Edukacja międzykulturowa w pracy nauczyciela".

Akademia Młodego Krakowianina - rozpoczynamy rekrutację do IV edycji projektu

Akademia Młodego Krakowianina to projekt skierowany do uczniów samorządowych szkół podstawowych (klasy I-III).

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY