Aktualności

Informacja służb sanitarnych dotycząca koronawirusa

W związku z wystąpieniem w ostatnich tygodniach w Chinach, we Włoszech, w Korei Południowej oraz innych krajach zachorowań, z takimi objawami, jak gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem, przedstawiamy zalecenia służb sanitarnych, dotyczące postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Zaproszenie do udziału w konkursie - Szkoła wolna od używek -  w ramach programu edukacyjnego ARS, czyli jak dbać o miłość

Prace konkursowe należy przesyłać do 8 kwietnia br.                                                                        

Uwaga!  Ruszają zapisy do nowego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego!

Od września 2020 roku rozpocznie swoją działalność Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 znajdujący się przy ul.  Ks.  Józefa Meiera 16D.

Poniżej informacje dotyczące naboru do klasy pierwszej oraz pozostałych klas nowej szkoły podstawowej.

Informacje w sprawie środków ochrony przeciwko koronawirusowi

Poniżej informacje w sprawie podstawowych środków ochrony przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19.

Krakowski Tydzień Zawodowców edycja VI 2020 - harmonogram wydarzeń

Od 2 do 6 marca br. odbędzie się Krakowski Tydzień Zawodowców. Wydarzeniom będą towarzyszyły dwie soboty otwarte 7 marca i 25 kwietnia br. Poniżej zaproszenie i harmonogram.

Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom! – konferencja proklimatyczna dla szkół ponadpodstawowych

13 marca 2020 r. w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków Wydział Edukacji UMK wspólnie z Krakowskim Biurem Festiwalowym – operatorem Centrum Kongresowego ICE Kraków – organizuje konferencję proklimatyczną „Nasze miasto. Nasza planeta. Nasz dom!”. Zgłoszenia uczniów z krakowskich szkół ponadpodstawowych są przyjmowane do 4 lutego 2020 r.

Terminy składania wniosków o przyjęcie do klas IV i VII szkół podstawowwych powstałych z przekształcenia gimnazjów

Prezydent Miasta Krakowa podpisał zarządzenie w sprawie Nr 383/2020 z dnia 14.02.2020 r. w sprawie określenia terminu składania wniosków o przyjęcie do klas IV i VII  publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków, powstałych z przekształcenia gimnazjów, na rok szkolny 2020/2021. Poniżej pismo Dyrekcji Wydziału Edukacji w tej sprawie.

XXVI Samorządowy Konkurs Nastolatków 8 Wspaniałych 2020 – edycja krakowska

Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa zapraszają do udziału w XXVI Samorządowym Konkursie Nastolatków 8 Wspaniałych 2020

POLECAMY
POLECAMY