Szkolenia dla dyrektorów i nauczycieli z Gminy Miejskiej Kraków

Szczegóły w załączeniu.

Szkolenia dla dyrektorów i nauczycieli z Gminy Miejskiej Kraków
Fot. pixabay.com

Szanowni Państwo

Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół, Przedszkoli oraz Placówek!

 

Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach adresowanych do dyrektorów i nauczycieli z krakowskich szkół, przedszkoli i placówek, szczególnie tych, którzy nie są członkami sieci współpracy i samokształcenia.

Szkolenia zostały w całości sfinansowane przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa w ramach wspomagania rozwoju szkół w Gminie Miejskiej Kraków.

Szczegółowy wykaz szkoleń wraz z nazwiskami osób prowadzących oraz datami realizacji zamieszczono w poniższej tabeli. Osobami prowadzącymi formę doskonalenia są koordynatorzy sieci współpracy i samokształcenia - nauczyciele o najwyższych kwalifikacjach, doświadczeniu i uznanym dorobku zawodowym.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o przesłanie wypełnionego skanu formularza zgłoszenia na podane w dokumentach adresy mailowe, odpowiednio do SPWPPP lub SPPPDDZNE.

 

Załączniki:

  1. Tabela - wykaz szkoleń prowadzonych przez Koordynatorów Sieci
  2. Formularz zgłoszenia - Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie
  3. Formularz zgłoszenia - Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie

 

Dyrektor SPWPPP Ewa Pohorecka

Dyrektor SPPPDDZNE Małgorzata Niewodowska

Renata Flis

pokaż metkę
Osoba publikująca: Beata Batko
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY