Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

materiały organizatorów

O edukacji przyszłości na New Education Forum

2024-03-15

Miasto Kraków oraz Centrum Innowacyjnej Edukacji zapraszają na New Education Forum Kraków 2024, które odbywa się dziś, 14 marca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Tematem tegorocznej edycji są „Ścieżki do jutra: Edukacja świadomych obywateli, sztuczna inteligencja i kształtowanie horyzontów kariery”.

materiały organizatorów

Startuje nabór do szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej!

2024-03-12

Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, ma ogromną przyjemność zaprosić krakowskie nauczycielki i nauczycieli edukacji przedszkolnej do udziału w cyklu szkoleń PROPAGACJE 2. Jak prowadzić literackie warsztaty dla dzieci?.

Artystyczne Targi Edukacyjne dla klas 7 i 8

2024-03-12

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pn. Krakowski Ośrodek Kariery wraz z nowopowstałym Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie zapraszają do udziału w pierwszych Artystycznych Targach Edukacyjnych.

Konferencja on-line dla rodziców i uczniów “Wybieram szkołę i zawód”

2024-03-07

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna pn. Krakowski Ośrodek Kariery zaprasza na kolejną konferencję on-line dla rodziców i uczniów klas VIII pt.: "Wybieram szkołę i zawód".

materiały organizatorów

Rowerem przez Kraków! Pomoc serwisowa, konkursy, wykłady

2024-03-07

Dlaczego warto jeździć rowerem po mieście i jak przygotować się do bezpiecznej jazdy? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi podczas specjalnego rowerowego wydarzenia, które odbędzie się w sobotę, 9 marca, w godz. 10.00–15.00 na dziedzińcu Radia Kraków przy al. Słowackiego 22. W programie nieodpłatne przeglądy rowerowe, konkursy z nagrodami, pokazy pierwszej pomocy i wykład o bezpieczeństwie w ruchu rowerowym.

materiały organizatorów

O edukacji dla przyszłości na forum i warsztatach – zgłoś swój udział!

2024-03-06

Miasto Kraków i Centrum Innowacyjnej Edukacji zapraszają na New Education Forum Kraków, którego część główna odbędzie się już 14 marca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Wydarzenie zgromadzi szerokie grono osób, którym zależy na edukacji nadążającej za wyzwaniami współczesnego świata. Dzień wcześniej, czyli 13 marca, odbędą się warsztaty dla nauczycieli z samorządowych szkół w Krakowie.

pexels.com

Trwa rekrutacja do krakowskich przedszkoli

2024-03-05

1 marca rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w samorządowych szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025. Rodzice mogą składać wnioski do 29 marca. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 19 kwietnia o godz. 9.00.

materiały organizatorów

„Pętla-Remix” to... nie tylko spektakl

2024-03-05

Teatr Współczesny w Krakowie ma przyjemność zaprosić dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów na spektakl „Pętla-Remix”. Jest to adaptacja powieści Marka Hłaski, Literackiego Patrona 2024 roku. Jak informuje krakowska scena, „Pętla-Remix” to nie tylko spektakl, ale również wyjątkowy projekt profilaktyczny, poprzez który aktorzy chcą dotrzeć do młodzieży szkół ponadpodstawowych.

materiały organizatorów

„Inżynierki pilnie poszukiwane”

2024-03-04

„Inżynierki pilnie poszukiwane” – to krakowski projekt, a zarazem dobra praktyka edukacyjna, którą warto dzielić się z innymi. Dzięki przedsięwzięciu młode i ambitne uczennice starają się lepiej poznać świat nauki i techniki. Dzieje się to pod czujnym okiem doradczyni zawodowej i ekspertów międzynarodowego koncernu.

New Education Forum już 14 marca w Krakowie – zgłoś swój udział!

2024-03-01

Miasto Kraków i Centrum Innowacyjnej Edukacji zapraszają na New Education Forum Kraków, którego część główna odbędzie się już 14 marca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Wydarzenie zgromadzi szerokie grono osób, którym zależy na edukacji nadążającej za wyzwaniami współczesnego świata.

Znajdź