Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

materiały organizatorów

Z Technikum Łączności na najlepsze uczelnie w USA

2023-09-11

Choć kształcenie techniczne wciąż jest mniej popularną formą edukacji, Daniel Mika, absolwent kierunku Technik Informatyk w Technikum Łączności w Krakowie, a obecnie student programu Management & Technology na Uniwersytecie w Pensylwanii udowadnia, że ta ścieżka edukacji również może otworzyć wiele drzwi.

materiały organizatorów

Start 4. edycji Krakowskiej Akademii Klimatu

2023-09-11

W Krakowie startuje 4. edycja wydarzenia z zakresu edukacji ekologicznej skierowana do młodzieży szkół ponadpodstawowych – Krakowska Akademia Klimatu.

materiały organizatorów

Teatralny Instytut Młodych rozpoczyna działalność

2023-09-11

Teatralny Instytut Młodych Teatru Ludowego to rezultat rewitalizacji dawnej Sceny Stolarnia i zupełnie nowa, w pełni nowoczesna i dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających widzów przestrzeń, która otworzyła się 9 września. Tego dnia na trzech, zupełnie nowych scenach widzowie mogli zobaczyć fragmenty spektakli oraz poznać plany repertuarowe na sezon 2023/24.

materiały organizatorów

Spotkanie matury ze studiami, czyli Krakowski Salon Maturzystów

2023-09-11

Kraków będzie jednym z przystanków na trasie ogólnopolskiej kampanii informacyjnej Salon Maturzystów Perspektywy 2023. Już 19 i 20 września w Auditorium Maximum UJ odbędzie się wydarzenie, podczas którego matura „spotka się” ze studiami.

„Sinfonietka w podróży”

2023-09-06

Orkiestra Sinfonietta Cracovia z przyjemnością zaprasza na kolejny koncert z cyklu Sinfonietka i zachęca po powrocie z wakacji do podtrzymania atmosfery letnich przygód oraz do muzycznej podróży po krajach Europy.

materiały organizatorów

Zwróć uwagę, jak twoje dziecko korzysta z sieci

2023-09-04

„Zobacz. Zapytaj. Zareaguj” – to hasło nowej kampanii społecznej w Krakowie, która ma na celu zwrócenie uwagi rodziców na to, jak niekorzystny wpływ na zdrowie psychiczne dzieci ma niekontrolowane korzystanie z Internetu.

materiały organizatorów

Wkrótce kolejna Wielka Lekcja Ekologii

2023-09-04

Zbliża się kolejna odsłona Wielkiej Lekcji Ekologii! W tym roku odbędzie się w niedzielę, 17 września, i przebiegnie pod hasłem „Kierunek klimat”.

materiały prasowe

Kolorowe przedszkole cieszy oko i dzieci

2023-09-04

1 września oficjalnie otwarty został nowy obiekt Samorządowego Przedszkola nr 38 przy ulicy Jabłonkowskiej 39. Inwestycja została zrealizowana przez Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie w latach 2021–2023. Stary, nienadający się do użytku budynek rozebrano, a nowy obiekt jest nie tylko nowoczesny, ale też cieszy oko architekturą i kolorami.

materiały organizatorów
pexels.com

Krakowskie nowości na powitanie roku szkolnego

2023-08-31

Około 100 tysięcy krakowskich uczniów rozpocznie w poniedziałek rok szkolny 2023/2024. Czekają na nich nie tylko szkolne obowiązki, ale też wiele możliwości, by rozwijać pasje i talenty – w komfortowych warunkach, w tym w nowych szkołach i salach, z ciekawymi programami, m.in. w nowych zawodach, pod opieką zaangażowanych nauczycieli i wychowawców.

Znajdź