Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

materiały organizatorów

Opanuj IT i AI z Uniwersytetem Sukcesu. Rusza rekrutacja do programu dla ambitnych kobiet

2024-03-22

Rekrutacja na Uniwersytet Sukcesu już otwarta! Fundacja Digital University wzbogaciła swój program o naukę korzystania ze sztucznej inteligencji – kluczowej kompetencji przyszłości. Uniwersytet Sukcesu kierowany jest do młodych kobiet w wieku 18-25 lat, aspirujących do kariery w IT i oferuje kursy IT, płatne staże oraz motywacyjne warsztaty. Szczególnie zachęcane do aplikowania są kandydatki w trudnej sytuacji życiowej. Zgłoszenia do VI edycji przyjmowane są do 14 maja.

materiały organizatorów

Kto zostanie Filantropem Krakowa A.D. 2023?

2024-03-22

Konkurs Filantrop Krakowa ma długoletnią tradycję – od 24 lat Kraków szczególnie honoruje osoby i instytucje wrażliwe na potrzeby innych. Doceńmy osoby z wielkim sercem, które nie zważając na przeciwności losu pomagają potrzebującym. Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia zaprasza do zgłaszania kandydatur do tytułu Filantrop Krakowa A.D. 2023. 

pexels.com

"Prewencja suicydalna". Spotkanie na temat zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży

2024-03-21

27 marca w Aptece Designu odbędzie się spotkanie szkoleniowe dla kadry pedagogicznej, ratowników_czek medycznych, urzędników_czek, działaczy_ek społecznych, pracowników socjalnych pod tytułem "Prewencja suicydalna". Zaproszenie na wydarzenie skierowała do Wydziału Edukacji UMK w imieniu Komisji Zdrowia i Uzdrowiskowej RMK, Pani Iwona Chamielec, Radna Miasta Krakowa.

E-poradnik dla rodziców i uczniów klas VIII

2024-03-21

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pn. Krakowski Ośrodek Kariery przygotowała praktyczny E-poradnik dla rodziców i uczniów klas VIII dotyczący rekrutacji i wyboru przyszłej szkoły.

Sala Krakowska w Salonie Ekonomicznym NBP / materiały organizatorów

Akademia Numizmatyczna. Konferencja w Krakowskim Salonie Ekonomicznym NBP

2024-03-19

2024 rok jest obchodzony jako Rok Edukacji Ekonomicznej. Dlatego w całej Polsce jest organizowanych wiele wydarzeń poświęconych tej tematyce. Jednym z nich jest "Akademia Numizmatyczna". To konferencja, która odbędzie się już 24 kwietnia w Krakowie. Odbędzie się w wyjątkowym miejscu edukacji ekonomicznej, jakim jest Krakowski Salon Ekonomiczny NBP.

materiały organizatorów

Dukaty Decjusza, czyli edukacja, zabawa i nocleg w Willi Decjusza

2024-03-19

Instytut Kultury Willa Decjusza rozpoczyna nabór do kolejnej edycji programu edukacyjnego „Dukaty Decjusza”, skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych z Krakowa i Małopolski.

materiały organizatorów

Miejsce Otwarte czeka nie tylko na najmłodszych mieszkańców!

2024-03-19

Fundacja IB Polska serdecznie zaprasza na dzień otwarty w Miejscu Otwartym, czyli Centrum Integracji Międzykulturowej prowadzonym przy finansowym wsparciu UNHCR. Moc atrakcji czeka już w najbliższy piątek, 22 marca, od godz. 15.00 na os. Górali 24 (wejście obok Centrum Edukacji i Wsparcia).

materiały organizatorów

O edukacji przyszłości na New Education Forum

2024-03-15

Miasto Kraków oraz Centrum Innowacyjnej Edukacji zapraszają na New Education Forum Kraków 2024, które odbywa się dziś, 14 marca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Tematem tegorocznej edycji są „Ścieżki do jutra: Edukacja świadomych obywateli, sztuczna inteligencja i kształtowanie horyzontów kariery”.

materiały organizatorów

Startuje nabór do szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej!

2024-03-12

Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, ma ogromną przyjemność zaprosić krakowskie nauczycielki i nauczycieli edukacji przedszkolnej do udziału w cyklu szkoleń PROPAGACJE 2. Jak prowadzić literackie warsztaty dla dzieci?.

Artystyczne Targi Edukacyjne dla klas 7 i 8

2024-03-12

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pn. Krakowski Ośrodek Kariery wraz z nowopowstałym Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie zapraszają do udziału w pierwszych Artystycznych Targach Edukacyjnych.

Znajdź