Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

materiały organizatorów

W Symbiozie z feriami zimowymi 2024

2024-01-18

Serdecznie zapraszamy do spędzenia czasu w leśnych progach w ramach programu „W Symbiozie z feriami 2024”. Po wzmożonym wysiłku w szkolnych ławach zapraszamy na chwilę wytchnienia i relaksu w sercu Lasu Wolskiego. Zespół Symbiozy przygotował na nadchodzące ferie zimowe wiele ciekawych propozycji warsztatów, spacerów i wspólnego odkrywania tajników przyrody.

materiały organizatorów

Masz pomysł na budżet obywatelski? Skonsultuj go podczas spotkań

2024-01-18

Na składanie projektów do kolejnej edycji budżetu obywatelskiego mamy jeszcze chwilę czasu, ale warto wykorzystać ten moment, aby zastanowić się nad pomysłami, które chcielibyśmy zgłosić w tym roku.

Ogłoszenie o konkursach na stanowiska dyrektorów szkół i placówek oświatowych.

2024-01-17

Prezydent Miasta Krakowa podpisał ogłoszenie konkursów na stanowiska dyrektorów samorządowych szkół i placówek oświatowych.

Poniżej link z treścią ogłoszenia.

materiały organizatorów

Zakochaj się w klimacie i… weź udział w konkursie

2024-01-17

Zachęcamy do wzięcia udziału w III edycji proklimatycznego konkursu plastycznego „Zakochaj się w Klimacie”. Na autorów najciekawszych prac czekają ciekawe nagrody.

Ranking Perspektyw 2024. Krakowskie szkoły utrzymują pozycję lidera!

2024-01-16

Znów dzięki rankingowi „Perspektyw” mogliśmy poczuć dumę i satysfakcję, że w czołówce najlepszych liceów i techników w Polsce są szkoły z Krakowa.

XXII Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku

2024-01-15

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji zaprasza 25 stycznia 2024 roku na XXII Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku - na terenie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie przy ul. Ułanów 9, a także (od 25 stycznia 2024 r. do 29 lutego 2024 r.) na stronie internetowej styczniowetargi.zsisim.pl. To impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym, przygotowana w szczególności z myślą o uczniach klas ósmych szkół podstawowych, ich rodzicach oraz nauczycielach.

materiały organizatorów

Za nami druga edycja projektu "Inżynierki pilnie poszukiwane"

2024-01-04

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Krakowie wraz z Korporacyjnym Centrum Badawczo-Rozwojowym ABB przedstawia filmową relację z projektu „Inżynierki pilnie poszukiwane – II edycja”. Do zapoznania z nią zwłaszcza dyrektorów krakowskich szkół podstawowych. Organizatorom zależy jednak na skutecznym dotarciu z informacją o filmie i projekcie do uczennic i uczniów klas VII i VIII, ich rodziców, doradców zawodowych, nauczycieli matematyki, fizyki, chemii oraz wychowawców klas VII i VIII.

„Nic się nie kończy prostym tak lub nie” - konkurs wiedzy o życiu i twórczości poetyckiej Jacka Kaczmarskiego

2023-12-29

Trwa I etap konkursu wiedzy o życiu i twórczości poetyckiej Jacka Kaczmarskiego, organizowanego po raz czternasty przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie i skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

archiwum Wydziału Edukacji UMK

Forum Nowej Edukacji w Brukseli. Krakowskie rozwiązania inspirują Europę

2023-12-21

Kolejna edycja Forum Nowej Edukacji odbyła się w Brukseli, w siedzibie Business Europe – Konfederacji Europejskiego Biznesu. Wzięli w niej udział przedstawiciele europejskich organizacji i społeczności zaangażowanych w działania na rzecz edukacji. W ramach panelu dyskusyjnego dotyczącego zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży przedstawiono autorskie rozwiązania Miasta Krakowa, w tym Słoneczne Przestrzenie Wsparcia SŁOŃCE.

materiały organizatorów

Uczniowie Technikum Łączności nr 14 w Krakowie zwycięzcami Krakow Innovation Games 2023

2023-12-21

Końcem listopada w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22 odbył się hackaton Krakow Innovation Games, współorganizowany przez Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK oraz firmę Proidea. Przez dwa dni 8 zespołów złożonych z uczniów krakowskich szkół średnich pracowało nad zidentyfikowaniem problemów, jakie stoją przed seniorami w dużych miastach i znalezieniem sposobów na rozwiązanie tych problemów.

Znajdź