Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Jak zima, to tylko w TAURON Arenie Kraków! Specjalna oferta dla dzieci i młodzieży

Plenerowe lodowisko z bezpłatnymi godzinami dla dzieci i młodzieży, tory curlingowe na parkingu podziemnym areny, świąteczne warsztaty dla najmłodszych oraz Xplore Dome – widowisko multimedialne, które „wciągnie” widzów w wirtualną rzeczywistość i zabierze ich w podróż dookoła świata – to atrakcje, z których w tym sezonie będzie można skorzystać w największej zimowej strefie w Krakowie!

materiały organizatorów
Fot. materiały organizatorów

BEZPŁATNE GODZINY NA LODOWISKU DLA DZIECI i MŁODZIEŻY

Lodowisko przy TAURON Arenie Kraków to jedna z najpopularniejszych zimowych atrakcji TAURON Areny Kraków. W ubiegłym sezonie skorzystało z niego ponad 16 tys. osób. W tym roku ślizgawki w zimowej scenerii Parku Lotników Polskich rozpoczynamy 1 grudnia (piątek) o godz. 19:00. Lodowisko będzie czynne do 25 lutego 2024 roku, czyli do końca ferii zimowych.

Dzięki współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej, od 1 grudnia 2023 roku do 9 lutego 2024 roku, dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w godzinach 9:00 – 16:00, będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie.

Akcja będzie obowiązywała w dni powszednie (poniedziałek - piątek). Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Z akcji będą mogły również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców lub opiekunów. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, będą mogły kupić bilet na lodowisko.

Szczegółowe informacje dotyczące biletów oraz godzin funkcjonowania lodowiska i dodatkowych atrakcji w Zimowej Arenie, w tym TORU CURLINGOWEGO, Xplore Dome – Wystawy Multimedialnej 360! i strefy gastronomicznej Arena Garden są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl/lodowisko-w-tauron-arenie-krakow-sezon-2023-2024 oraz w prezentacji dostępnej tutaj: Oferta dla szkół i przedszkoli [PDF]

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-11-30
Data aktualizacji: 2023-12-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź