Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Szkolenia oraz warsztaty promujące zdrowie fizyczne i psychiczne w ramach realizacji kampanii miejskiej Kraków w formie

Zapraszamy!!!

Szanowni Państwo Nauczyciele

w tym pełniący funkcje kierownicze,

 

mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków, na bezpłatne szkolenia oraz warsztaty promujące zdrowie fizyczne i psychiczne.

Dzięki Państwa zaangażowaniu po raz kolejny włączamy się wspólnie w miejską kampanię Kraków w formie, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, zachęca do spędzania wolnego czasu między innymi poprzez korzystanie z atutów miejskiej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.

Jednym z niezwykle istotnych elementów partycypacji w tym projekcie jest udział w dedykowanych temu projektowi szkoleniach. W tej edycji – biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania proponuję jako priorytetowe tematy takie jak: nieustająca walka ze stresem, napięciem oraz przeciążeniem spowodowanym prowadzeniem lekcji w sposób zdalny.Przedstawiam zatem aktualną propozycję szkoleniową przygotowaną w taki sposób, aby wiedza jaką będą mogli Państwo zdobyć pozwoliła udoskonalić dotychczasowe działania, a także zainspirować do nowych inicjatyw czy metod wykorzystywanych w pracy z uczniem.

W ramach szkoleń dowiedzą się Państwo jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu, jak dbać o swoje ciało wykorzystując wskazania dietetyczne oraz techniki relaksacyjne, jak prowadzić rozmowy z uczniami będącymi w kryzysie psychicznym oraz jak skutecznie ich motywować do podjęcia aktywności intelektualnych i fizycznych.

Szkolenia odbędą się w czerwcu  2023 r. i we wrześniu  2023 r. w formie stacjonarnej i on-line.

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu należy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją na adres e-mail: kursy@taxus.edu.pl

O przyjęciu na wybrany termin szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.  Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą elektroniczną od koordynatorów firmy TAXUS Centrum Szkoleń oraz link z instrukcją logowania na wydarzenie.

 

W załączniku przekazuję:

-szczegółowy harmonogram szkoleń

- kartę zgłoszenia.

 

Z wyrazami szacunku,

Anna Domańska

Dyrektor Wydziału Edukacji

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Dzikiewicz-Rożniatowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-05-26
Data aktualizacji: 2023-05-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź