Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Zaproszenie do udziału w szkoleniach w ramach Kampanii Kraków w formie edycja II

Udział w szkoleniach jest bezpłatny

Szanowni Państwo Nauczyciele

w tym pełniący funkcje kierownicze,

mam przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków na szkolenia oraz warsztaty promujące zdrowie fizyczne i psychiczne. Włączając się kolejny raz w Kampanię Kraków w formie, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, zachęca do spędzania wolnego czasu między innymi poprzez korzystanie z atutów miejskiej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, jak również biorąc pod uwagę oczekiwania Państwa w kierunku szkoleń, uznałam jako jeden z głównych priorytetów tematy takie jak: nieustająca walka ze stresem, napięciem oraz przeciążeniem spowodowanym prowadzeniem lekcji w sposób zdalny.

Przedstawiam propozycję szkoleniową (harmonogram) przygotowaną w taki sposób, aby wiedza jaką będą mogli Państwo zdobyć pozwoliła udoskonalić dotychczasowe działania a także zainspirować do nowych inicjatyw czy metod wykorzystywanych w pracy z uczniem.

W ramach szkoleń poznają Państwo między innymi sposoby łagodzenia stresu i napięcia w pracy nauczyciela. Dowiedzą się Państwo jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu a także jak prowadzić rozmowy z uczniami będącymi w kryzysie psychicznym, jak skutecznie ich motywować do podjęcia aktywności intelektualnych i fizycznych.

Szkolenia odbędą się w czerwcu  2022 a kontynuować je będziemy we wrześniu  2022 r. w formie on-line oraz stacjonarnie.  

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu należy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją na adres e-mail: kursy@taxus.edu.pl. O przyjęciu na konkretny termin szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.  

Osoby zakwalifikowane otrzymają drogą elektroniczną od koordynatorów z firmy TAXUS Centrum Szkoleń potwierdzenie oraz link z instrukcją logowania do wydarzenia. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy harmonogram szkoleń oraz kartę zgłoszenia.

 

Z wyrazami szacunku,

Anna Domańska

Dyrektor Wydziału Edukacji

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Dzikiewicz-Rożniatowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2022-06-15
Data aktualizacji: 2022-06-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź