Aktualności

„W polskiej szkole wielokulturowej – wsparcie kompetencji kadry pedagogicznej”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na konferencję pn. „W polskiej szkole wielokulturowej – wsparcie kompetencji kadry pedagogicznej”.

 

Szkolenie w zakresie pierwszej pomocy dla nauczycieli przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa - zakończona rekrutacja !!

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Samorządowych Szkół i Placówek

 

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na szkolenie w zakresie pierwszej pomocy dla nauczycieli przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa, które odbędzie się 11 grudnia 2018 roku została zakończona.

Zaproszenie do udziału szkoleniu w zakresie pierwszej pomocy dla nauczycieli przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Samorządowych Szkół i Placówek

Serdecznie zachęcam do zgłaszania nauczycieli przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa na szkolenie w zakresie pierwszej pomocy.

Konferencja „PSYCHOTERAPIA CHODZI RÓŻNYMI ŚCIEŻKAMI. ŚCIEŻKA PIERWSZA PRZYWIĄZANIE”

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie konferencją „PSYCHOTERAPIA CHODZI RÓŻNYMI ŚCIEŻKAMI. ŚCIEŻKA PIERWSZA PRZYWIĄZANIE” organizowaną przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną „Krakowski Ośrodek Terapii”. 

Małopolskie Mistrzostwa Szkół - Technikum Samochodowe

Szanowni Państwo

Fundacja Edukacja dla Społeczeństwa, istniejąca przy wydawnictwie Nowa Era, wspólnie z portalem motoryzacyjnym Magazyn Motomi organizują Małopolskie Mistrzostwa Szkół - Technikum Samochodowe.

Wskazówki dot. poprawnego wykazywania pomieszczeń w nowym SIO w związku z nową siecią szkół

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Przedszkoli, Szkół i Placówek

 

 

Dziękuję Państwu za wprowadzenie do nowego SIO danych dotyczących pomieszczeń do nauki. Jednocześnie informuję, że 7 grudnia br. zostanie wygenerowany ostateczny raport, na podstawie którego Wydział Edukacji będzie opracowywał nową sieć szkół. W związku z tym zwracam się z prośbą o dokładne sprawdzenie, czy pomieszczenia zostały wykazane zgodnie z wytycznymi przedstawionymi poniżej. Ewentualne modyfikacje danych wprowadzone w nowym SIO do 6 grudnia br. zostaną uwzględnione we wspomnianym raporcie.

Nabór do sieci współpracy i samokształcenia na rok 2019

Szanowni Państwo,

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Krakowie realizuje kolejną edycję spotkań SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA.

Zaproszenie na konferencję pt.,,Psychoterapia chodzi różnymi ścieżkami. Ścieżka pierwsza przywiązanie''.

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję organizowaną przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną „Krakowski Ośrodek Terapii”. 

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY