Aktualności

„STARS – Rowerem do szkoły – zaproszenie dla szkół”

Urząd Miasta Krakowa, Wydział Gospodarki Komunalnej zaprasza zainteresowane samorządowe szkoły podstawowe do udziału w projekcie STARS w roku szkolnym 2019/2020.

Święto Rodziny Krakowskiej 2019 - zapraszamy

Rodzinne świętowanie po raz 8!

VII Otwarte Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Szkół Ponadpodstawowych Małopolski

Szanowni Państwo,

         studenci i pracownicy Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego wraz z Krakowskim Pogotowiem Ratunkowym zapraszają do udziału w VII Otwartych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy.

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe w sprawie NOWEGO SIO

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Przedszkoli, Szkół i Placówek

 

Uprzejmie informuję, że w dniach 3 – 7 czerwca 2019 r. odbędą się spotkania informacyjno-szkoleniowe w zakresie prowadzenia bazy NOWEGO SIO.

 

Weź zagłosuj – pismo w sprawie konkursu

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się już 26 maja br. I chociaż w tym roku mija 15 lat od wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, a eurodeputowanych będziemy wybierać już po raz czwarty, to znaczenie tych wyborów wciąż nie jest należycie doceniane. Świadczy o tym chociażby niska frekwencja podczas ostatniego głosowania w 2014 r., kiedy wyniosła ona niecałe 24%. Aby zwrócić uwagę na to, jak ważny jest nasz udział w tych wyborach, Miasto Kraków przyłączyło się do organizacji ogólnopolskiego  konkursu dla młodzieży „Weź zagłosuj”.

Odbiór bonów - edycja 2017/2018

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół i placówek

 

Weź zagłosuj – konkurs dla młodzieży

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się już 26 maja. I chociaż w tym roku mija 15 lat od wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, a eurodeputowanych będziemy wybierać już po raz czwarty, to znaczenie tych wyborów wciąż nie jest należycie doceniane. Świadczy o tym chociażby niska frekwencja podczas ostatniego głosowania w 2014 r., kiedy wyniosła ona  niecałe 24%. Aby zwrócić uwagę na to, jak ważny jest nasz udział w tych wyborach, Miasto Kraków przyłączyło się do organizacji ogólnopolskiego  konkursu dla młodzieży „Weź zagłosuj”.

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY