Aktualności

Rządowy program

Szanowni Państwo Dyrektorzy, uprzejmie informuję, że Gmina Miejska Kraków podpisała umowę z Wojewodą Małopolskim na realizację Rządowego programu „Aktywna tablica” dotyczącego wspierania w latach 2017-2019 organów prowadzących szkoły podstawowe w zakresie rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, w tym na zakup pomocy dydaktycznych

Środki przeznaczone na specjalną organizację nauki i metod pracy  w szkołach ogólnodostępnych

Szanowni Państwo Dyrektorzy samorządowych szkół i placówek oświatowych ogólnodostępnych, 1 stycznia 2018 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące wydatkowania środków na kształcenie specjalne w kwocie nie mniejszej niż w subwencji oświatowej. Nowe zasady zawarte są w art. 8 ustawy z dnia 27 października 2017 roku o finansowaniu zadań oświatowych (Dz. U. z 2017 r., poz. 2203).

SPRAWOZDANIE Z WYKONANIA UCHWAŁY

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół i placówek

w Krakowie

Planowanie zadań i zakupów inwestycyjnych na rok 2019 i lata następne

Szanowni Państwo Dyrektorzy Samorządowych Szkół i Placówek Oświatowych, W załączeniu przekazujemy Państwu pismo Dyrektora Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie Pani Beaty Trackiej-Samborskiej dotyczące planowanych zadań i zakupów inwestycyjnych na rok 2019 i lata następne.

Rodzinne Pływanie 2018

Zaproszenie

Wakacje w Krakowie informacja dla rodziców, dzieci i młodzieży pozostającej w mieście

Jak co roku miejskie szkoły i placówki przygotowały bogatą ofertę programową dla dzieci i młodzieży pozostającej w mieście.

3. Krakowskie Forum Sportu

Zaproszenie

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY