Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

Sala Krakowska w Salonie Ekonomicznym NBP / materiały organizatorów

Akademia Numizmatyczna. Konferencja w Krakowskim Salonie Ekonomicznym NBP

2024-03-19

2024 rok jest obchodzony jako Rok Edukacji Ekonomicznej. Dlatego w całej Polsce jest organizowanych wiele wydarzeń poświęconych tej tematyce. Jednym z nich jest "Akademia Numizmatyczna". To konferencja, która odbędzie się już 24 kwietnia w Krakowie. Odbędzie się w wyjątkowym miejscu edukacji ekonomicznej, jakim jest Krakowski Salon Ekonomiczny NBP.

materiały organizatorów

Dukaty Decjusza, czyli edukacja, zabawa i nocleg w Willi Decjusza

2024-03-19

Instytut Kultury Willa Decjusza rozpoczyna nabór do kolejnej edycji programu edukacyjnego „Dukaty Decjusza”, skierowanego do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych z Krakowa i Małopolski.

materiały organizatorów

Miejsce Otwarte czeka nie tylko na najmłodszych mieszkańców!

2024-03-19

Fundacja IB Polska serdecznie zaprasza na dzień otwarty w Miejscu Otwartym, czyli Centrum Integracji Międzykulturowej prowadzonym przy finansowym wsparciu UNHCR. Moc atrakcji czeka już w najbliższy piątek, 22 marca, od godz. 15.00 na os. Górali 24 (wejście obok Centrum Edukacji i Wsparcia).

materiały organizatorów

O edukacji przyszłości na New Education Forum

2024-03-15

Miasto Kraków oraz Centrum Innowacyjnej Edukacji zapraszają na New Education Forum Kraków 2024, które odbywa się dziś, 14 marca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Tematem tegorocznej edycji są „Ścieżki do jutra: Edukacja świadomych obywateli, sztuczna inteligencja i kształtowanie horyzontów kariery”.

materiały organizatorów

Startuje nabór do szkolenia dla nauczycieli edukacji przedszkolnej!

2024-03-12

Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, ma ogromną przyjemność zaprosić krakowskie nauczycielki i nauczycieli edukacji przedszkolnej do udziału w cyklu szkoleń PROPAGACJE 2. Jak prowadzić literackie warsztaty dla dzieci?.

Artystyczne Targi Edukacyjne dla klas 7 i 8

2024-03-12

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna pn. Krakowski Ośrodek Kariery wraz z nowopowstałym Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie zapraszają do udziału w pierwszych Artystycznych Targach Edukacyjnych.

Konferencja on-line dla rodziców i uczniów “Wybieram szkołę i zawód”

2024-03-07

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna pn. Krakowski Ośrodek Kariery zaprasza na kolejną konferencję on-line dla rodziców i uczniów klas VIII pt.: "Wybieram szkołę i zawód".

materiały organizatorów

Rowerem przez Kraków! Pomoc serwisowa, konkursy, wykłady

2024-03-07

Dlaczego warto jeździć rowerem po mieście i jak przygotować się do bezpiecznej jazdy? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi podczas specjalnego rowerowego wydarzenia, które odbędzie się w sobotę, 9 marca, w godz. 10.00–15.00 na dziedzińcu Radia Kraków przy al. Słowackiego 22. W programie nieodpłatne przeglądy rowerowe, konkursy z nagrodami, pokazy pierwszej pomocy i wykład o bezpieczeństwie w ruchu rowerowym.

materiały organizatorów

O edukacji dla przyszłości na forum i warsztatach – zgłoś swój udział!

2024-03-06

Miasto Kraków i Centrum Innowacyjnej Edukacji zapraszają na New Education Forum Kraków, którego część główna odbędzie się już 14 marca w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Wydarzenie zgromadzi szerokie grono osób, którym zależy na edukacji nadążającej za wyzwaniami współczesnego świata. Dzień wcześniej, czyli 13 marca, odbędą się warsztaty dla nauczycieli z samorządowych szkół w Krakowie.

pexels.com

Trwa rekrutacja do krakowskich przedszkoli

2024-03-05

1 marca rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w samorządowych szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025. Rodzice mogą składać wnioski do 29 marca. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 19 kwietnia o godz. 9.00.

Znajdź