Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla rodziców

M. Jaźwiecki

Akcja Żonkile w szkołach, bibliotekach i instytucjach kultury

2024-02-15

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza szkoły, biblioteki i instytucje kultury do włączenia się 19 kwietnia w akcję społeczno-edukacyjną "Żonkile" upamiętniającą powstanie w getcie warszawskim.

Zapraszamy na 2. Festiwal i Targi Gier Planszowych BookGame w Krakowie

2024-02-14

To Wielkie planszówkowe granie, które łączy pokolenia!

Nowohuckie Centrum Kultury

Darmowe ślizgawki na ferie!

2024-02-12

Od 12 do 25 lutego wstęp na lodowisko przed Nowohuckim Centrum Kultury będzie bezpłatny! Każdy spragniony ruchu na świeżym powietrzu i śliskiej powierzchni będzie mógł, bez sięgania do portfela, jeździć na łyżwach do woli – samodzielnie kręcić piruety albo tańczyć w parach – przy muzyce, od bandy do bandy.

„Emocje na warsztacie: Miłość i jej kolory” oraz „Prawdziwa magia – spektakl iluzji dla całej rodziny” - dzieje się

2024-02-12

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” zaprasza na powyższe wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Ferie na lodowisku 2024

2024-02-09

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do lat 12, młodzież oraz osoby objęte programami: Krakowska Karta Rodzinna 3+ i Kraków dla Rodziny „N” w okresie ferii zimowych tj. od 12 lutego do 25 lutego 2024 r. na plenerowe lodowisko zewnętrzne przy TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Ferie z Krakowską Kartą Rodzinną

2024-02-08

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie ferii zimowych, tj., od dnia 12 lutego do 25 lutego 2024 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+ - bezpłatne i ulgowe bilety w wskazanych poniżej miejscach.

materiały organizatorów

Zapraszamy na 5. Krakowską Akademię Klimatu!

2024-01-22

Trwają zapisy na 5. edycję Krakowskiej Akademii Klimatu, która jest skierowana do młodzieży krakowskich szkół. Krakowska Akademia Klimatu to spotkania edukacyjno-kulturalne, które łączą wiedzę na temat ochrony środowiska z pokazami najlepszych filmów ekologicznych ostatnich lat. To także dyskusje z twórcami filmów i ekspertami.

materiały organizatorów

Ferie pełne wrażeń w Krakowie

2024-02-05

W Krakowie jak co roku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Sprawdź, co szykują krakowskie instytucje.

materiały organizatorów

Zgłoś swój pomysł do budżetu obywatelskiego

2024-02-05

Do 1 marca można składać wnioski do jedenastej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. W tym roku kwota przeznaczona na realizację propozycji mieszkańców to 46 mln zł.

„Złap Oddech w Górach 2024! Zielone szkoły dla młodych krakowian”

2024-02-05

5 lutego br. ruszają zapisy w ramach projektu skierowanego do uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Krakowa. Zielone szkoły będą się odbywać w okresie marzec-listopad 2024 w dwóch miejskich ośrodkach: Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych (filia Centrum Młodzieży) oraz Górskim Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowym „Pod Durbaszką” w Szczawnicy-Jaworkach (filia MDK „Dom Harcerza”).

Znajdź