Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

Projekt Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa - konsultacje społeczne3

2023-05-18

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkanki i mieszkańców Krakowa do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Krakowa w zakresie zmian w Statucie.

Poranek Partnerski-" Zdrowie na huśtawce"

2023-05-17

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza wszystkich, którzy w swojej pracy mają bezpośredni kontakt z klientem zewnętrznym.

Narodowa Strategia Onkologiczna - Zaproszenie do udziału w pilotażu materiałów edukacyjnych

2023-05-16

Celem przedmiotowych działań jest uświadomienie dzieciom i młodzieży jak ważna jest profilaktyka, jak można zredukować czynniki ryzyka chorób nowotworowych.

materiały organizatorów

Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie: konspekt zajęć na godzinę wychowawczą

2023-05-16

Nadszedł maj, a wraz z nim do Krakowa powraca Festiwal Muzyki Filmowej! Wydarzenie rozpocznie się 23 maja, ale już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z edukacyjną ofertą związaną z tym muzycznym świętem. KBF, organizator festiwalu, przygotował szereg propozycji wykorzystujących niezwykły potencjał muzyki tworzonej do filmów. Wierzymy, że wspólne odsłuchanie ulubionych ścieżek dźwiękowych może stanowić punkt wyjścia do rozmów z młodzieżą na ważne i trudne tematy.

materiały organizatorów

Stawiamy na klimat, zieleń i nowoczesność!

2023-05-16

W maju, w ramach kampanii „Kraków. Wszechświat możliwości”, pochylamy się nad tematem klimatu, zieleni i nowoczesności. Wszystko w duchu kopernikańskich wartości, takich jak troska o środowisko i zaufanie do nauki. To postawy, które każdy mieszkaniec może praktykować na co dzień, by nasze miasto stawało się jeszcze lepszym miejscem do życia.

Krakowskie Obserwatorium Rynku Pracy wydanie ósme

2023-05-12

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie opracował kolejne wydanie publikacji "Krakowskie Obserwatorium Rynku Pracy". Tradycyjnie już agreguje i poddaje analizie wybrane dane dotyczące najważniejszych parametrów na krakowskim rynku pracy.

Zaproszenie na spotkanie z Sportowcem termin 13 maja!

2023-05-12

Wydarzenie realizowane jest w ramach XXIV Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami Kocham Kraków z Wzajemnością.

materiały organizatorów

Tydzień Rewitalizacji w Krakowie – DziałaMY razem!

2023-05-11

„DziałaMY razem!” to hasło tegorocznego Tygodnia Rewitalizacji zorganizowanego przez Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa. W ramach wydarzenia od 15 do 19 maja zapraszamy na spotkania dla mieszkańców, lokalnych liderów, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji.

Znajdź