Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

materiały organizatorów

Młodzi z Cosinusa na Wawelu

2024-04-11

Od 18 kwietnia do 2 czerwca na Zamku Królewskim na Wawelu będzie można zobaczyć wystawę „Młodzi Wyspiańskiemu”. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną prace uczniów z nowopowstałego Liceum Sztuk Plastycznych Cosinus w Krakowie, które są efektem współpracy szkoły z Zamkiem Królewskim na Wawelu. Wystawa wpisze się w wystawę czasową „Wawel Wyspiańskiego”, której organizatorem jest Zamek Królewski na Wawelu.

Bezpłatne szkolenia dla osób pracujących z dziećmi z doświadczeniem migracji

2024-04-11

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach online, skierowanych do osób pracujących z dziećmi z doświadczeniem migracji, organizowanych przez Fundację Polskie Forum Migracyjne. Szkolenia mają na celu rozwijanie kompetencji potrzebnych do pracy w środowisku wielokulturowym

materiały organizatorów

Młodzieżowa Rada Krakowa - rekrutacja uzupełniająca w wybranych szkołach

2024-04-11

Artur Buszek, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa, zwraca się do dyrektorów krakowskich szkół ponadpodstawowych z prośbą o zachęcanie uczniów do udziału w pracach Młodzieżowej Rady Krakowa. Jej celem jest wspieranie i upowszechnianie idei samorządności, kształtowanie postaw prospołecznych, obywatelskich, demokratycznych.

materiały organizatorów

Obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi w Krakowie

2024-04-11

Już w niedzielę, 14 kwietnia, serdecznie zapraszamy na teren Nowohuckiego Centrum Kultury na imprezę plenerową, w trakcie której zrobimy razem coś dobrego dla naszej planety. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego celebrowania tego dnia!

materiały organizatorów

Odwiedź Ogród Doświadczeń im. St. Lema

2024-04-11

Już od 22 kwietnia zapraszamy do Ogrodu Doświadczeń im. St. Lema. Jeśli ktoś raz odwiedził Ogród Doświadczeń to wie, że można tu spędzić kilka godzin wykonując samodzielnie eksperymenty lub uczestnicząc w zajęciach i warsztatach z edukatorami. Muzeum Inżynierii i Techniki stara się regularnie rozszerzać ofertę swojego oddziału.

materiały organizatorów

Kolejny webinar z cyklu "Szkoła otwarta dla wszystkich"

2024-04-09

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV już spotkaniu z cyklu "Szkoła otwarta dla wszystkich" skierowanym do psychologów/żek, pedagogów/żek, dyrektorów/ek, nauczycieli/ek oraz innych specjalistów/ek pracujących w szkołach oraz samorządowych placówkach oświatowych na terenie miasta Krakowa. Webinary dotyczą pracy z uczniami i uczennicami w zakresie rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych. Każdy webinar jest okazją do spotkania z Autorkami i Autorami podręcznika "Edukacja dla równości".

"Szkoła otwarta dla wszystkich cz. 4"

2024-04-04

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie  oraz Poradnia  Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Krakowie zapraszają na cykl webinariów dotyczących pracy z uczniami i uczennicami w zakresie rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych.

Realizacja programu "Posiłek w szkole i w domu" - limity na kwiecień 2024

2024-03-27

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie przesyła propozycję podziału limitu na miesiąc kwiecień 2024 – wykaz szkół, wraz z szacowaną liczbą uczniów, którym może być udzielona pomoc w postaci posiłku.

materiały organizatorów

Festiwal Nauki i Sztuki wraca po przerwie!

2024-03-26

Od 16 do 18 maja 2024 roku odbędzie się, po 5 latach przerwy, Festiwal Nauki i Sztuki. To niekwestionowane święto Krakowskiego Ośrodka Naukowo-Akademickiego i krakowskiej nauki. Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK przekazuje zaproszenie na wydarzenie.

Znajdź