Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ogłoszenia dla dyrektorów szkół samorządowych

materiały organizatorów

„Nasze szkolne ogrody” na warsztacie uczniów i studentów

2024-05-17

Jak urządzić i zazielenić otoczenie Szkoły Podstawowej nr 110? Już jutro, 17 maja, podczas warsztatów w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej, wspólnie zastanowią się nad tym uczniowie szkoły, nauczyciele oraz studenci z Politechniki Krakowskiej. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Nasze szkolne ogrody”, którego celem jest opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzeni plenerowych placówki. Projekt jest efektem współpracy UMK, PK oraz firmy InPost – programu InPost Green City.

materiały organizatorów

64. Krakowski Festiwal Filmowy - oferta dla szkół

2024-05-17

Krakowski Festiwal Filmowy przygotował ofertę dla dzieci i młodzieży kierowaną do szkół na wszystkich poziomach kształcenia. Organizatorzy proponują filmy dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Pokazy odbywają się w kinie Mikro w godzinach porannych. KIDS&YOUTH to specjalnie przygotowany cykl pokazów filmowych dla dzieci i młodzieży szkolnej. Udział w nich jest bezpłatny.

materiały organizatorów

Wianki i tradycje świętojańskie - spacer edukacyjny

2024-05-15

Jak nauczyć dzieci poznawania miasta, w którym mieszkają? Jak zachęcić je do czynnego udziału w życiu kulturalnym? Spróbujemy zmierzyć się z tym wyzwaniem poprzez… spacery! W ramach projektu KBF – Kids in Kraków: „Odkryj Kraków” – zapraszamy zainteresowanych uczniów klas I-IV szkół podstawowych na spacery edukacyjne o tematyce tradycji świętojańskich i Wianków.

Wyniki konkursów realizowanych w ramach miejskiej kampanii #ogarniam życie

2024-05-20

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów #ogarniam życie bo…, #ogarniam życie z…, #przystań (na)szczęście…, #ogarniam życie z liderem….

Konkurs „Działajmy Razem”

2024-05-13

Zaproszenie na szkolenie dla nauczycieli.

K. Wójcik

Czerwony Kapturek. Pożegnanie z tytułem w Teatrze Groteska

2024-05-10

To już ostatnia szansa, by spotkać Kapturka w Grotesce - pożegnalne spektakle Teatr gra w najbliższy weekend oraz w środę, 15 maja.

Sala Krakowska w Salonie Ekonomicznym NBP / materiały organizatorów

Nie wszystko złoto. Konferencja na temat dziejów pieniądza

2024-05-10

Organizatorzy zapraszają na konferencję numizmatyczną "Nie wszystko złoto”, która odbędzie się 7 czerwca w Krakowskim Salonie Ekonomicznym NBP (Oddział Okręgowy NBP w Krakowie, ul. Basztowa 20). Jest ona skierowana m.in. do nauczycieli, edukatorów i studentów, ale też wszystkich osób zainteresowanych dziejami pieniądza.

materiały organizatorów

GAZ-SYSTEM: XIV edycja programu grantowego Fundusz Naturalnej Energii

2024-05-08

Spółka GAZ-SYSTEM zaprasza do składania wniosków o grant w wysokości 15 tys. zł na realizację autorskich projektów z zakresu edukacji ekologicznej oraz inicjatyw na rzecz środowiska naturalnego i integracji społecznej. Ideą programu jest wsparcie samorządów, placówek oświatowych, stowarzyszeń i fundacji, na terenie m.in. Miasta Krakowa.

materiały organizatorów

Festiwal Nauki i Sztuki wraca do Krakowa

2024-05-08

Warsztaty, gry, eksperymenty, prezentacje, wykłady, debaty, wystawy i koncerty – tegoroczny Festiwal Nauki i Sztuki to blisko 300 wydarzeń przygotowanych przez kilkanaście uczelni i instytucji.

Znajdź