Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konferencja „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - wyzwania i nowe możliwości”

Już 29 marca w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Krakowie dyrektorzy, ich zastępcy oraz nauczyciele zajmujący się bezpieczeństwem w ruchu drogowym w szkołach wezmą udział w konferencji poświęconej tematyce BRD: obowiązków szkoły, bezpieczeństwa w szkole oraz nowych przepisów. 

Fot. materiały organizatora

Rodzice, samorządy oraz szkoła coraz baczniej zwracają uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym dzieci i młodzieży. Znajomość zmieniających się przepisów, świadome korzystanie z publicznych dróg czy bezpieczeństwo na terenie szkoły wpływa na poczucie komfortu zarówno uczniów jak również nauczycieli. Pierwsze informację na temat BRD dzieci otrzymują właśnie w szkole. W tym zakresie dyrektor placówki w ramach swoich zadań ponosi za to odpowiedzialność. Nie mniej ważne jest bezpieczeństwo dzieci w obrębie placówki, do której uczęszczają. Będą to właśnie główne tematy konferencji. Przedstawione zostaną również nowe przepisy, które weszły w życie w zakresie przygotowania dzieci przez szkołę do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Konferencja odbędzie się 29 marca 2023 r. o godz. 10:00 w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie, ul. Garbarska 1. Organizatorami są MCDN Ośrodek w Krakowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie oraz Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Konferencja odbywa się w ramach Akademii Zarządzania.

Szczegółowe informacje i możliwość zapisu w linku: „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – wyzwania i nowe możliwości”

pokaż metkę
Autor: Beata Batko
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-03-24
Data aktualizacji: 2023-03-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź