Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 z ciekawą propozycją szkoleń dla nauczycieli

Jak oceniać uczniów, aby motywować ich do nauki? W jaki sposób wykorzystać nowoczesne technologie w pracy z przedszkolakami? Dlaczego warto stosować technikę sketchnotingu w tworzeniu atrakcyjnych notatek? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi będą mogli znaleźć nauczyciele podczas cyklu bezpłatnych seminariów i warsztatów organizowanych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Krakowie. Rozpoczną się one już w tym miesiącu.

pexels.com
pexels.com

Wszystkie spotkania szkoleniowe są bezpłatne. Tematyka szkoleń jest dobrana w taki sposób, aby uwzględnić obszary wskazane w kierunkach realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022 określonych przez Ministra Edukacji i Nauki.

Linki do rejestracji na poszczególne seminaria oraz warsztaty można znaleźć w załączniku dostępnym tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Większość spotkań realizowana będzie w formie zdalnej na platformie szkoleniowej poradni. Indywidualny link do szkolenia otrzymają Państwo po dokonanej rejestracji na podany przez Państwa adres e-mail.

W razie pytań prosimy o kontakt:

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-09-07
Data aktualizacji: 2021-09-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat