Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Komunikat w sprawie wypłaty dofinansowań do studiów/kursów kwalifikacyjnych/innych form w I półroczu 2021 r.

Poniżej pismo Pana Dariusza Domajewskiego, Zastępcy Dyrektora Wydziału Edukacji UMK w sprawie dofinansowań do opłat (czesnego) za kształcenie, pobieranych przez szkoły wyższe oraz placówki doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół i placówek,

Uprzejmie informuję, że weszło w życie Zarządzenie nr 1673/2021 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 21.06.2021 r. w sprawie przyznania nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków dofinansowania w I półroczu 2021 roku do opłat (czesnego) za kształcenie, pobieranych przez szkoły wyższe oraz placówki doskonalenia zawodowego nauczycieli.

W związku z powyższym, proszę Państwa Dyrektorów o:

- odbiór pism zawierających informację o wysokości przyznanego dofinansowania dla nauczycieli lub oddelegowanie do odbioru pracownika, który będzie posiadał stosowne upoważnienie dyrektora szkoły / placówki do odbioru pism,

- przekazanie pism nauczycielom.

Miejsce odbioru pism: Dziennik Podawczy Wydziału Edukacji UMK (ul. Stachowicza 18, stanowisko nr 8), godz. 7.40-15.00. Podczas odbioru ww. dokumentów, proszę o zachowanie obowiązujących reżimów związanych z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju.

Informuję jednocześnie, że podpisaną umowę należy dostarczyć do Miejskiego Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie ul. Ułanów 9a w nieprzekraczalnym terminie do 20 września 2021 roku. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie nie prowadzi obecnie bezpośredniej obsługi interesantów, w związku z tym dostarczaną umowę, należy złożyć na Dzienniku Podawczym w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Czesne za studia - pokój 104, budynek A”.

 

Z poważaniem,

Dariusz Domajewski

Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji

pokaż metkę
Osoba publikująca: Beata Batko
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-07-02
Data aktualizacji: 2021-07-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat