Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Doskonalenie zawodowe nauczycieli – komunikat w sprawie wniosków

Komunikat Magdaleny Węgrockiej-Szwalec, Zastępcy Dyrektora Wydziału Edukacji w sprawie wniosków wynikających z potrzeb doskonalenia zawodowego nauczycieli w 2021 roku skierowany do dyrektorów samorządowych szkół i placówek:

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Uprzejmie informuję, że zgodnie z § 4 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 sierpnia 2019 r. w sprawie dofinansowania doskonalenia zawodowego nauczycieli, szczegółowych celów szkolenia branżowego oraz trybu i warunków kierowania nauczycieli na szkolenia branżowe (Dz.U. z 2019 r. poz. 1653) dyrektorzy szkół i placówek zobowiązani są do składania do organu prowadzącego wniosków o dofinansowanie doskonalenia zawodowego nauczycieli w następnym roku kalendarzowym.

Biorąc powyższe pod uwagę, proszę o wypełnienie załączonej tabeli, z uwzględnieniem potrzeb, o których mowa w § 3 ust. 1 i 2 ww. Rozporządzenia.

Uzupełnioną tabelę proszę przesłać do Wydziału Edukacji w wersji papierowej oraz elektronicznej (w formacie Excel) na adres lucyna.jaczewska@um.krakow.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31 października br.

UWAGA! Ze względu na sytuację epidemiczną dokument w wersji papierowej można umieścić w urnach znajdujących się we wszystkich lokalizacjach Urzędu Miasta Krakowa.

Z wyrazami szacunku,
Magdalena Węgrocka-Szwalec
Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji

Załącznik:

1. wzór tabeli

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2020-10-19
Data aktualizacji: 2020-10-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat