Połączmy się na sport(n)owo: 5 lipca trening kolarski!

W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 14 lat. Każdy z uczestników jest zobowiązany do posiadania swojego roweru i kasku ochronnego. Ustalony został limit uczestników, który wynosi 50 osób.

Połączmy się na sport(n)owo: 5 lipca trening kolarski!
Fot. Portal Edukacyjny

Przed nami trzecie wydarzenie w ramach kampanii Połączmy się na sport(n)owo, mającej na celu „odmrażanie” sportu i wspólny powrót do aktywności fizycznej w naszym mieście. Tym razem, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz WLKS Krakus Swoszowice zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 5 do 14 lat do wzięcia udziału w specjalnym treningu kolarskim! Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 5 lipca o godz. 10:00 na terenie Klubu przy ul. Moszyńskiego 9 w Krakowie.

Zajęcia poprowadzą szkoleniowcy z sekcji kolarskiej WLKS Krakus Swoszowice, na czele z trenerem Zbigniewem Klękiem – odkrywcą takich talentów jak Rafał Majka, Tomasz Marczyński czy Katarzyna Niewiadoma! Nie zabraknie też niespodzianek.

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest zgłoszenie zawodnika/zawodniczki przez opiekuna prawnego – poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.zapisy.zis.krakow.pl.
Przed zarejestrowaniem uczestnika/uczestniczki należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

Na wydarzenie zapraszają PZU – Sponsor Tytularny 19. PZU Cracovia Maraton oraz Wawel SA i Wodociągi Miasta Krakowa – Partnerzy akcji.

Załącznik:plakat

Zapraszamy,

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Dzikiewicz-Rożniatowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY