Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

XXVI Samorządowy Konkurs Nastolatków 8 Wspaniałych 2020 – edycja krakowska

Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa zapraszają do udziału w XXVI Samorządowym Konkursie Nastolatków 8 Wspaniałych 2020

Celem Konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie wolontariatu.

 

Uczestnicy:

Młodzi ludzie, uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych oraz  szkół ponadpodstawowych - uczący się w Krakowie, wyróżniający się konsekwentną pracą potrzebującym, podejmowaniem służby na rzecz społeczeństwa i środowiska, odwagą w obronie dobra i prawdy, nienaganną postawą w życiu codziennym.

 

Zgłoszenia:

Wypełnioną kartę zgłoszenia przesłać należy do dnia 4 marca 2020 r. na adres Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18, 30-059 Kraków, z dopiskiem na kopercie – Samorządowy Konkurs Nastolatków „8 Wspaniałych”. Decyduje data stempla pocztowego. Kartę można także złożyć osobiście w sekretariacie MDK codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00.

 

Wypełniając kartę zgłoszenia należy zwrócić uwagę, że osobą zgłaszającą jest zawsze rodzic/opiekun prawny natomiast inne osoby (m.in. opiekun Samorządu Uczniowskiego, opiekun Koła Wolontariatu, przedstawiciel organizacji) to osoby opiniujące.

 

Koordynator konkursu:

Wojciech Hausner, MDK Dom Harcerza, tel. (12) 637-59-35 – pon. 17-18, czw. 17-18 lub e-mail whausner@mdk-dh.krakow.pl.

 

W załączeniu:

- regulamin konkursu

-karta zgłoszenia

pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA DZIKIEWICZ-ROŻNIATOWSKA
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2020-02-28
Data aktualizacji: 2020-02-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź