Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce

Szanowni Państwo,

            Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych wraz z nauczycielami do udziału w bezpłatnych targach edukacyjnych Festiwal Zawodów w Małopolsce. Celem Festiwalu Zawodów, których w 2018 r. odbędzie się już szósta edycja jest umożliwienie małopolskiej młodzieży zapoznanie się z ofertą kształcenia zawodowego, zmianami jakie zachodzą w sferze gospodarki oraz technologiami, które będą stanowić o przyszłości naszego regionu. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie.

Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce
Fot. Portal Edukacyjny

Podczas tegorocznego Festiwalu Zawodów prezentowana będzie oferta edukacyjna szkół zawodowych na dziewięciu niezależnych ekspozycjach wystawienniczych w następujących grupach: administracyjno-usługowej, budowlanej, elektryczno-elektronicznej, mechanicznej i górniczo-hutniczej, medyczno-społecznej, rolniczo-leśnej z ochroną środowiska, turystyczno-gastronomicznej, służb „mundurowych” oraz szkół zagranicznych – partnerów Województwa Małopolskiego. Wystawcy „na żywo” przedstawiać będą na czym polega kunszt poszczególnych zawodów. Dodatkowo wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad doradców zawodowych.

            Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce odbędą się w dniach 22-23 marca 2018 r. w godz. 10:00-16:00 (czwartek, piątek) oraz 24 marca 2018 r. w godz. 10:00-15:00 (sobota) w halach wystawowych przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Szkoły zainteresowane uczestnictwem w Festiwalu Zawodów prosimy o wypełnienie dołączonej deklaracji oraz odesłanie jej na adres elektroniczny: dariusz.baranowski@umwm.pl lub tradycyjny: Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego – Wydział Kształcenia Zawodowego, os. Teatralne  4a, 31-945 Kraków, do dnia 21 marca 2018 r. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Pan Dariusz Baranowski tel. 12 61 60 742.

Serdecznie zapraszamy! 

 

 

Link:

Deklaracja uczestnictwa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KRZYSZTOF LEDNIOWSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY