Aktualności

Filantrop Krakowa A.D. 2015

Do 31 marca 2016 r. czekamy na propozycje kandydatur do tytułu FILANTROP KRAKOWA A.D. 2015 r. Tytuł ten przyznawany jest corocznie osobom lub podmiotom szczególnie zaangażowanym w bezinteresowne niesienie pomocy potrzebującym mieszkańcom Krakowa.

dot. realizacji programu 500+

Dot. realizacji programu 500+

Program wymiany europejskiej

Jesteśmy szkołą belgijską, która ma ambicje wychowania swoich uczniów
na Europejczyków o otwartych umysłach. Dlatego  nawiązujemy kontakty  z młodzieżą
z innych krajów europejskich. Naszym celem jest umożliwienie uczniom z Europy  komunikowanie się w innych językach, poznawanie innych kultur, obyczajów i tradycji, skupienie się na podobieństwach  zamiast na różnicach…

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego - kursy dla doradców zawodowych w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego – kursy  blended – learning dla doradców zawodowych realizatorów programów w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych

ERASMUS+ - wnioski złożone

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Konkurs
2016-02-23

08.02.2016r. został ogłoszony konkurs „Mój pierwszy biznes”, którego organizatorem jest Gmina Miejska Kraków. Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa. Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności w kierunku zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz kształtowanie postaw biznesowych. 

Konkurs
2016-02-23

XI Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych z Krakowa i powiatu krakowskiego do udziału w IX edycji konkursu informatyczno-historycznego pod nazwą „Różne oblicza Krakowa”.  Hasło przewodnie tegorocznej imprezy brzmi:  „Historia w murach zaklęta – skarby i dzieje krakowskich muzeów”.

Sześciolinia – telefon konsultacyjny dla Rodziców 6 latków !

Zgodnie z moją wcześniejszą zapowiedzią, dziś tj. 15 lutego 2016 r. zostaje w Krakowie uruchomiona tzw. Sześciolinia czyli telefon konsultacyjny dla Rodziców dzieci 6 letnich. Od dziś do 1 kwietnia 3 razy w tygodniu do Państwa dyspozycji będą specjaliści z poradni psychologiczno-pedagogicznych.

KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – edycja II 2016, zaproszenie Zastępcy Prezydenta Miasta

OTWARTE SOBOTY W SAMORZĄDOWYCH SZKOŁACH  TECHNICZNYCH ZAWODOWYCH 

POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY