Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Bezpłatne szkolenia dla uczniów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dyrektorzy

Szkół Ponadpodstawowych w Krakowie

 

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2023/2024 oraz w nawiązaniu do  dotychczasowej współpracy pragniemy podziękować za zaangażowanie w propagowaniu akcji promocyjno–informacyjnej wśród uczniów szkół średnich w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz wyrazić gotowość do dalszego jej kontynuowania.

Nasze szkolenie będzie się świetnie wpisywało w program nauczania nowego przedmiotu „Biznes i Zarządzanie”, wiedza i informacje praktyczne przekazane przez naszych pracowników będą ciekawym dopełnieniem do kształtowania podstaw przedsiębiorczości wśród uczniów.

Efektem naszych wspólnych działań w ubiegłym roku szkolnym jest 127 prezentacji przeprowadzonych przez pracowników Punktu Obsługi Przedsiębiorcy (POP), w których udział wzięło ponad 2000 uczniów.

Najlepszą formą zorganizowania spotkania z uczniami jest udostępnienie godziny lekcyjnej (45 minut) celem przedstawienia naszej prezentacji pn. ”Pierwsza Firma. Krok po kroku”. Spotkania adresowane są do uczniów, którzy jeszcze nie mają sprecyzowanego przebiegu dalszej ścieżki zawodowej, jak również nastawionych na rozwój swojej kariery poprzez prowadzenie własnej firmy.

Z naszej strony zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby współpraca była owocna i przynosiła wymierne korzyści wszystkim uczniom i osobom zainteresowanym.

 

Wszelkimi informacjami służy nasz pracownik POP:  Bartosz Dasios tel. 12 6165611,

e-mail: Bartosz.dasios@um.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Kasperowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-09-07
Data aktualizacji: 2023-09-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź