„Krakowiak” wrócił z Dobczyc ze zwycięstwami
Kolejny raz Grupa Studio Talentów z „Krakowiaka” udowodniła, że ma nie tylko talent, ale również i solidny warsztat!
W tym roku podczas XII Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich “O Dobczycką Kozę” dziewięć par z Zespołu stanęło do boju o podium. Konkurencja była spora. Do Dobczyc zjechało bowiem blisko 100 par z całej Polski. Nie przeszkodziło to jednak „Krakowiakowym” parom turniejowym, by zaprezentować się z jak najlepszej strony.
W półfinałach zobaczyliśmy Martę Dańdę i Krzysztofa Szczurzydło.
Do ścisłego finału zakwalifikowało się 5 par, które zajęły następując lokaty:
- I miejsce w kategorii I debiut – Alicja Pełka i Adam Skowroński
- IV miejsce w kategorii I – Ewa Ligas i Jan Charczyński
- VI miejsce w kategorii IIC – Barbara Klimek i Jan Jamróz
- VI miejsce w kategorii III C – Zuzanna Komorek i Adam Kubatek
- III miejsce w Kategorii IV B – Emilia Charalampous i Sergiusz Komorek
Gratulujemy młodym artystom i kibicujemy w drodze po następne sukcesy!
pokaż metkę
Osoba publikująca:
Marcin Twardosz
Podmiot publikujący:
Portal Edukacyjny
Data publikacji:
2026-06-22
Data aktualizacji:
2026-06-22