Strona główna rozwiń menu

„Krakowiak” wrócił z Dobczyc ze zwycięstwami

Kolejny raz Grupa Studio Talentów z „Krakowiaka” udowodniła, że ma nie tylko talent, ale również i solidny warsztat!

Grupa dzieci i młodzieży w strojach balowych podczas turnieju tańca.
Fot. MGOKiS Dobczyce

W tym roku podczas XII Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich “O Dobczycką Kozę” dziewięć par z Zespołu stanęło do boju o podium. Konkurencja była spora. Do Dobczyc zjechało bowiem blisko 100 par z całej Polski. Nie przeszkodziło to jednak „Krakowiakowym” parom turniejowym, by zaprezentować się z jak najlepszej strony.

W półfinałach zobaczyliśmy Martę Dańdę i Krzysztofa Szczurzydło.
Fot. MGOKiS 2.jpg

Do ścisłego finału zakwalifikowało się 5 par, które zajęły następując lokaty:

  • I miejsce w kategorii I debiut – Alicja Pełka i Adam Skowroński
  • IV miejsce w kategorii I – Ewa Ligas i Jan Charczyński
  • VI miejsce w kategorii IIC – Barbara Klimek i Jan Jamróz
  • VI miejsce w kategorii III C – Zuzanna Komorek i Adam Kubatek
  • III miejsce w Kategorii IV B – Emilia Charalampous i Sergiusz Komorek

Fot. MGOKiS 4.png

Gratulujemy młodym artystom i kibicujemy w drodze po następne sukcesy!

Fot. MGOKiS.png

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2026-06-22
Data aktualizacji: 2026-06-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź