górne tło

„Krakowiak” wrócił z Dobczyc ze zwycięstwami

Kolejny raz Grupa Studio Talentów z „Krakowiaka” udowodniła, że ma nie tylko talent, ale również i solidny warsztat!

W tym roku podczas XII Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich “O Dobczycką Kozę” dziewięć par z Zespołu stanęło do boju o podium. Konkurencja była spora. Do Dobczyc zjechało bowiem blisko 100 par z całej Polski. Nie przeszkodziło to jednak „Krakowiakowym” parom turniejowym, by zaprezentować się z jak najlepszej strony.

W półfinałach zobaczyliśmy Martę Dańdę i Krzysztofa Szczurzydło.
Fot. MGOKiS 2.jpg

Do ścisłego finału zakwalifikowało się 5 par, które zajęły następując lokaty:

Fot. MGOKiS 4.png

Gratulujemy młodym artystom i kibicujemy w drodze po następne sukcesy!

Fot. MGOKiS.png