Bezpłatne szkolenia dla Asystentów Międzykulturowych już w sierpniu!
Przekazujemy informacje dotyczące szkoleń organizowanych we współpracy z Wydziałem Edukacji i Projektów Edukacyjnych UMK oraz za pośrednictwem Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie, współfinansowanych ze środków UNICEF.

Drogie i Drodzy
Asystentki i Asystenci Międzykulturowi,
zaczynamy kolejną część szkoleń wzmacniających kompetencje zawodowe i osobiste AM oraz Wasz dobrostan. Proszę, zapoznajcie się z propozycją szkoleń i zdecydujcie, w którym chcecie wziąć udział. Dla osób, które wezmą udział w 80% szkoleń przygotujemy zaświadczenia o udziale w cyklu zajęć. Szkolenia realizowane są we współpracy z Wydziałem Edukacji i Projektów Edukacyjnych UMK oraz za pośrednictwem Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie i współfinansowane ze środków UNICEF Europe&Asia na działalność Słoneczna Przestrzeń Wsparcia/Сонячний Простір Підтримки. Dla uczestników wszystkie szkolenia są bezpłatne.
Zapoznaj się z programem i powiadom, wypełniając formularz, zaznaczając w którym szkoleniu weźmiesz udział. Dzięki formularzowi będziemy mogli lepiej zaplanować działania i zorganizować szkolenia, w tym np. catering.
ZAPISY trwają do 15 sierpnia br.
Link do formularza zapisów: https://forms.gle/ch8jRCUmh6u8igTp6
źródło: Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie