Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

„Złap Oddech w Górach 2024! Zielone szkoły dla młodych krakowian”

5 lutego br. ruszają zapisy w ramach projektu skierowanego do uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Krakowa. Zielone szkoły będą się odbywać w okresie marzec-listopad 2024 w dwóch miejskich ośrodkach: Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych (filia Centrum Młodzieży) oraz Górskim Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowym „Pod Durbaszką” w Szczawnicy-Jaworkach (filia MDK „Dom Harcerza”).

Fot. Materiały organizatora

Projekt „Złap Oddech w Górach!” powstał z myślą o tym, by uczestnicy mogli choć na chwilę zmienić otoczenie, odpocząć od miejskiego zgiełku i odetchnąć w otoczeniu górskiej przyrody.

Centrum Wypoczynku JordaNova (filia nr 2 Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie) to piękne miejsce w Beskidzie Sądeckim (Gołkowice Górne niedaleko Starego Sącza), położone w pięciohektarowym lesie sosnowo-modrzewiowym, z górskim potokiem. Klimatyczna i urokliwa okolica sprzyja tu ładowaniu akumulatorów o każdej porze roku.

Oferta zielonej szkoły w JordaNovej obejmuje:

  • transport autokarem w obie strony, 4 noclegi lub 3 noclegi (w zależności od wybranego terminu turnusu) z pełnym wyżywieniem, ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie: 2-osobowe pokoje z łazienkami w pawilonie hotelowym oraz 5-osobowe drewniane domki z łazienkami.

Dodatkowe udogodnienia to: bogata baza sportowa z krytą halą sportową, boiskami do siatkówki, piłki nożnej i ręcznej; nowoczesna, dobrze wyposażona kuchnia i stołówka; świetlica/sala konferencyjno-szkoleniowa wyposażona w projektor oraz 3 sale dydaktyczne; miejsca do zorganizowania ogniska lub grilla; możliwość bezpłatnego skorzystania z leżaków, rowerów, gier planszowych oraz dostęp do wi-fi.

Koszt wyjazdu to 200 zł/os. (turnus 5-dniowy) lub 170 zł/os. (turnus 4-dniowy); udział opiekunów ze strony szkoły jest bezpłatny.

Zapisy na turnusy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej (pod adresem e-mail: zielonaszkola@cmjordan.krakow.pl). Decyduje kolejność zgłoszeń! Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące terminów turnusów, zapisów i warunków skorzystania z oferty znajdują się w regulaminie, zamieszczonym na stronie Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana.


Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2024-02-05
Data aktualizacji: 2024-02-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź