Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Życzenia Pana Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego Prezydent Krakowa Pan Jacek Majchrowski skierował życzenia do całego środowiska krakowskiej oświaty.

Fot. pixabay.com

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi,
Drodzy Uczniowie i Rodzice,
Wszyscy, dla których bliskie i ważne są sprawy krakowskiej edukacji
,

Chciałbym złożyć Państwu serdeczne życzenia na rozpoczynający się rok szkolny 2023/2024.

Krakowska oświata jest rozpoznawalną w Polsce marką, prezentującą najwyższy poziom. To zasługa aktywności i zaangażowania wszystkich uczestników procesu edukacyjnego: począwszy od uczniów oraz ich rodziców, poprzez profesjonalnych nauczycieli aż po dbający o sprawne funkcjonowanie szkół i placówek personel administracji oraz obsługi.

Mam głębokie przeświadczenie, że uwaga skupiona na młodych, poświęcony im czas i materialne nakłady są najlepszą inwestycją w przyszłość.

Życzę, by nadchodzący nowy rok szkolny był spokojniejszy od poprzednich, przynosił zmiany tylko na lepsze i pozwolił na skupieniu się na tym, co najważniejsze – wszechstronnym rozwoju młodych krakowian (wszystkich nacji). Oby każdy dzień przynosił pełną zrozumienia współpracę podmiotów uczestniczących w życiu szkolnym. Wszystkim Państwu życzę niegasnącego entuzjazmu, zapasu sił i poczucia satysfakcji ze wspólnie wypracowanych sukcesów. Wierzę, że droga edukacyjna, którą kroczy najmłodsze pokolenie, prowadzi do odnalezienia szczęśliwego miejsca w dorosłym życiu.

Jacek Majchrowski
Prezydent Miasta Krakowa

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Twardosz
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-08-31
Data aktualizacji: 2023-09-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź