Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Trwają zapisy na kurs języka ukraińskiego dla pracowników szkół

Można zgłaszać swój udział w kursie języka ukraińskiego przygotowanym z myślą o nauczycielach i pracownikach krakowskich szkół i przedszkoli. To kolejne działanie realizowane w ramach współpracy fundacji Internationaler Bund Polska z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz UNICEF.

pixabay.com
Fot. pixabay.com

Ogłoszono właśnie dodatkowy nabór do weekendowej grupy online. Zajęcia rozpoczynają się już w najbliższy weekend (18-19 marca) i potrwają do końca kwietnia, z wyłączeniem weekendu świątecznego. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele, w godzinach 9:30-13:30. „Połowę zajęć spędzimy na nauce języka, a połowę na poznawaniu ukraińskiej kultury i zwyczajów. Zajęcia poprowadzą wykładowczynie z Zakładu Studiów Polsko-Ukraińskich UJ” – informują organizatorzy.

Kursy skierowane są zarówno do nauczycieli przedmiotów, jak i pracowników różnego szczebla zatrudnionych w krakowskich szkołach i przedszkolach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie fundacji IB Polska: Kursy języka ukraińskiego dla nauczycieli i nauczycielek

Dodatkowych informacji organizatorzy udzielają mailowo lub telefonicznie: kursy.krakowwspolnie@gmail.com (w tytule wpisując KURSY NAUCZYCIELE), tel. +48 452 372 561

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-03-16
Data aktualizacji: 2023-03-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź