Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Startuje rekrutacja na kursy języka ukraińskiego dla pracowników szkół

Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza do udziału w darmowych kursach języka ukraińskiego. Mogą w nich wziąć udział nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji zatrudnieni w przedszkolach i szkołach w Krakowie. To kolejne działanie realizowane w ramach programu „Kraków Wspólnie!” organizowanego we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF), z którego środków działanie to jest finansowane.

pexels.com
Fot. pexels.com

Do końca kwietnia 2023 roku zostaną zorganizowane zajęcia dla 90 osób. Spotkania będą odbywać się zarówno stacjonarnie, jak i online. Wszystko to, aby zapewnić ich dostępność jak największej grupie uczestników. „Fundacja Internationaler Bund Polska promuje w Krakowie działania wielokulturowe, więc organizowane kursy będą połączeniem kształcenia językowego z poznawaniem kultury ukraińskiej. Chcemy pomóc w integracji i odnalezieniu się w nowej rzeczywistości” - informują organizatorzy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie IB Polska: Kursy języka ukraińskiego dla nauczycieli i nauczycielek

Dodatkowych informacji ws. kursów udzielają organizatorzy mailowo lub telefonicznie: kursy.krakowwspolnie@gmail.com (w tytule wpisując KURSY NAUCZYCIELE), tel. +48 452 372 561

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2023-01-16
Data aktualizacji: 2023-01-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź