Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Życzenia Pani Anny Korfel-Jasińskiej Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy oraz wszyscy, których praca wykonywana jest w trosce o rozwój  młodych Mieszkańców naszego miasta

i dla których ważnym jest dobro krakowskiej oświaty,

 

zbliża się Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

W tym dniu szczególnie ciepło i serdecznie wybrzmiewają głosy i opinie na temat Państwa pracy, zaangażowania i poświęcenia właściwego dla  misji, jaką bez wątpienia jest kształtowanie młodych ludzi i wpływ na ich życiowe wybory. Zauważane i szczególnie doceniane są wszelkie działania podejmowane dla osiągnięcia jak najwyższego poziomu edukacji, niezależnie od tego w jakim miejscu przychodzi nam realizować to wyzwanie.

Życzę Państwu, aby taki dzień był co dzień.

Ostatnie – niezwykle trudne dla nas wszystkich - lata, uświadamiają nam wszystkim bardziej niż kiedykolwiek, jak wielką rolę w odzyskiwaniu normalności i tworzeniu warunków nauki, pracy, wypoczynku przystosowanych do nowych okoliczności, odegrali i odgrywają nadal wszyscy, którzy na co dzień budują markę krakowskiej oświaty.

To dzięki Państwu, Uczniowie przekonują się każdego dnia, że  nawet w najtrudniejszych sytuacjach nie są sami, że mogą liczyć na szczególne zrozumienie i wsparcie w chwilach zagubienia i osamotnienia, na pomoc w walce ze słabościami. Dzięki przepięknym wzorcom człowieczeństwa, braterstwa, solidarności i empatii otaczających Ich  dorosłych, sami też zdali celująco egzamin (z) dojrzałości włączając się spontanicznie lub nawet inicjując liczne inicjatywy wychodzące na przeciw potrzebom drugiego człowieka.

Dziękuję Państwu wszystkim, dzięki którym duma Krakowa z poziomu jakości oferowanej w naszym mieście edukacji jest rzetelnie uzasadniona, a uzyskiwane wysokie lokaty jak najbardziej zasłużone.

Dziękuję każdemu z osobna i przyłączam się do ciepłych i szczerych, wypowiedzianych i niewypowiedzianych życzeń Uczniów, Wychowanków, Absolwentów, Rodziców i Dziadków oraz wszystkich tych, którym na sercu leżą  jakość, efekt i warunki wykonywanej przez Państwa pracy.

Życzę każdemu z Państwa osiągnięcia poczucia zawodowego spełnienia, również dlatego, że wpływa ono na szczęście osobiste.

 

Z wyrazami najgłębszego szacunku,

Anna Korfel-Jasińska

Zastępca Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Dzikiewicz-Rożniatowska
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2022-10-12
Data aktualizacji: 2022-10-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź