Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowski „KOT” ma 30 lat! Z tej okazji organizuje konferencję

„Współczesne wyzwania psychoterapii – dzieci, młodzieży i rodzin” – to tytuł konferencji organizowanej przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną „Krakowski Ośrodek Terapii” z okazji 30-lecia działalności. Jubileuszowe wydarzenie odbędzie się 22 listopada w formule on-line.

materiały organizatorów
materiały organizatorów

SPPP „KOT” działa w Krakowie od 1 kwietnia 1991 roku. Od ponad trzech dekad świadczy pomoc psychologiczno-terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i ich rodzin. W ramach prowadzonej działalności oferuje również superwizje i merytoryczne wsparcie dla nauczycieli.  

Z okazji tegorocznego 30-lecia organizowana jest konferencja, której uczestnicy będą wymieniać się doświadczeniami na temat współczesnych wyzwań terapii.

- Jednym z bardziej istotnych zadań w ostatnim czasie jest niesienie wsparcia terapeutycznego w obliczu pandemii COVID-19. Specjaliści podążając za tymi wyzwaniami starają się odpowiadać na potrzeby, wciąż kształcą się, poszukują nowych adekwatnych metod pracy. Jednym z ważniejszych sposobów pozyskiwania wiedzy jest wymiana doświadczeń zdobywanych podczas pracy terapeutycznej. Niepowtarzalną do tego okazją są spotkania konferencyjne. Dlatego mamy nadzieję, że uczestnicy konferencji pozwolą się zaprosić nie tylko do udziału w wydarzeniu, ale również do dyskusji wokół treści zaprezentowanych przez doświadczonych terapeutów – praktyków, których praca stanowi inspirację dla pracowników naszej poradni – informuje Katarzyna Czaczuń, dyrektor SPPP „KOT” i zaprasza do udziału w konferencji.

Więcej informacji o wydarzeniu, w tym formularz zgłoszeniowy, można znaleźć na stronie internetowej www.konferencja.kot.krakow.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-10-12
Data aktualizacji: 2021-10-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat