Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Laur Olimpijski – prośba o przekazanie listy uczniów

Komunikat do dyrektorów krakowskich szkół i placówek w sprawie nagrody Laur Olimpijski i przekazania listy uczniów – laureatów olimpiad przedmiotowych, konkursów i turniejów.

pexels.com
pexels.com

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół/placówek,

Zgodnie z § 3 ust. 1 załącznika do Uchwały Nr LVIII/1715/21 Rady Miasta Krakowa z dnia 26 maja 2021 roku w sprawie szczegółowych warunków wspierania uzdolnionych uczniów, form i zakresu tego wsparcia, trybu postępowania w ramach „Krakowskiego Programu Wspierania Uzdolnionych Uczniów”, proszę dyrektorów szkół/placówek o przekazanie listy laureatów  olimpiad przedmiotowych, konkursów oraz turniejów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym w roku szkolnym 2020/2021 (należy dołączyć kopię  zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata potwierdzoną za zgodność z oryginałem przez dyrektora szkoły).

Dyrektor szkoły podstawowej swoim podpisem na zgłoszeniu kandydata potwierdza jednocześnie, że konkurs w którym brał on udział  został zorganizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty lub wyznaczony przez niego podmiot zewnętrzny.

W przypadku szkół ponadpodstawowych proszę o zgłoszenia wyłącznie tych uczniów, którzy zostali laureatami olimpiad lub turniejów wykazanych przez Ministerstwo Edukacji w roku szkolnym 2020/2021 - zakładka „Olimpiady”

Przekazanie powyższych danych powinno nastąpić zgodnie z przywołaną wyżej uchwałą Rady Miasta do 30 września 2021 roku w formie pisemnej lub elektronicznie wg wzoru w  załączniku na adres: elzbieta.trojan@um.krakow.pl

Tabelka do zgłoszenia uczniów znajduje się tutaj (załącznik nr 1).

Dariusz Domajewski
Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-09-09
Data aktualizacji: 2021-09-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat