Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

WAKACJE 2021 – życzenia Pani Anny Korfel-Jasińskiej, Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa

Przed nami długo oczekiwane wakacje. Z tej okazji życzenia do dyrektorów i nauczycieli z krakowskich szkół oraz uczniów i ich rodziców skierowała Anna Korfel-Jasińska, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki.

Fot. pexels.com

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice,

rok szkolny 2020/2021 dobiega powoli ku końcowi. Ostatnie dziesięć miesięcy niewątpliwie było dla Państwa okresem wzmożonej pracy edukacyjnej, związanej nie tylko z pogłębianiem wiedzy i kompetencji uczniów, ale także z wyjątkowym okresem funkcjonowania w warunkach nauki zdalnej lub hybrydowej, a następnie oczekiwanym – ale często niełatwym – powrotem do nauczania stacjonarnego. Państwa troska o sposób i styl tego powrotu, o odbudowywanie wzajemnych relacji, ponowną integrację oraz szczególnie czujne wsłuchiwanie się w potrzeby uczniów zasługują na najwyższe uznanie.  A przecież był to również czas dalszej, codziennej troski o zdrowie własne i bliskich osób. Za Państwa empatię, poświęcenie i zaangażowanie bardzo serdecznie dziękuję.

Przy tej okazji nie sposób pominąć roli jaką, w nauczaniu zdalnym odegrali Rodzice. Państwa  dotychczasowa współpraca ze szkołą nabrała nowego znaczenia. Rzeczywistość wymusiła większe niż do tej pory zaangażowanie w proces nauczania, a także interakcji z nauczycielem. I Państwo znakomicie poradzili sobie z tym wyzwaniem. Dziękuję.

Drodzy Uczniowie,

dzięki Waszej ogromnej wytrwałości oraz odpowiedzialności kończycie kolejny rok szkolny, mając za sobą szczególne doświadczenia związane z trwającą pandemią COVID-19. Wszyscy zasłużyliście na wspaniały odpoczynek i komfort wakacyjnej beztroski. Życzę Wam cudownych przeżyć i dobrej pogody, a także nieustannie – zdrowia i wielu powodów do radości. Wracajcie bezpiecznie!

Anna Korfel-Jasińska
Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa
ds. Edukacji, Sportu i Turystyki

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-06-22
Data aktualizacji: 2021-07-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź