Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

,,Cyberzaburzenia – cyberuzależnienia. Konteksty pandemii. Jak skutecznie modelować relacje dzieci – technologie cyfrowe'' - zaproszenie do udziału w bezpłatnych e-warsztatach

Szczegóły w załączeniu.

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie zapraszają nauczycieli na bezpłatne e-warsztaty edukacyjno-metodyczne:

„Cyberzaburzenia – cyberuzależnienia. Konteksty pandemii. Jak skutecznie modelować relacje dzieci – technologie cyfrowe” w ramach Wspomagania rozwoju szkół w Gminie Miejskiej Kraków.

 

Jak technologie cyfrowe wpływają na młode mózgi – dlaczego dzieci tak polubiły cyfrowy świat – jak skutecznie modelować relacje dzieci do urządzeń cyfrowych – co warto wiedzieć o edukacji zdalnej w kontekście cyberzaburzeń – jak rozpoznawać cyberzaburzenia u dzieci i nastolatków – zasady higieny cyfrowej i tworzenia kontraktu cyfrowego z dzieckiem. Liczne wskazówki metodyczne i doświadczenia z praktyki terapeutycznej.

Warsztaty poprowadzi prof. Mariusz Jędrzejko, pedagog specjalny, społeczny i socjolog, czołowy polski ekspert cyberzaburzeń, terapeuta uzależnień, twórca pierwszej polskiej klasyfikacji cyberuzależnień, dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej www.cps.edu.pl

 

Termin: 29.04.2021 (czwartek), godz. 16:00-17:30, warsztaty online.

Prowadzenie: dr hab. Mariusz Jędrzejko, prof. WSBiP.

Adresaci: dyrektorzy szkół i innych placówek oświatowych, nauczyciele, bibliotekarze, pedagodzy i psycholodzy szkolni, pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Udział: bezpłatny, uczestnicy otrzymają zaświadczenia.

Zgłoszenia poprzez:  FORMULARZ

Link do warsztatów zostanie wysłany uczestnikom na adres mailowy dzień przed terminem, po otrzymaniu zgłoszenia.

Liczba miejsc ograniczona.

 

Załączniki: Plakat

Informacje:

Wydział Współpracy ze Środowiskiem
wspolpraca@pbw.edu.pl
Telefon: 12 427 33 77 w. 21
Telefon komórkowy: 570 298 500

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-04-26
Data aktualizacji: 2021-04-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat