Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Tenis w Krakowie – rekrutacja do programu dla szkół podstawowych

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy po raz kolejny organizuje program "Tenis w Krakowie" skierowany do uczniów klas I i II szkół podstawowych. Komunikat w sprawie zbliżającej się rekrutacji skierowany do dyrektorów krakowskich szkół podstawowych jest dostępny poniżej.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy po raz kolejny ogłasza nabór do programu sportowego pn. „Tenis w Krakowie”. Do udziału w programie „Tenis w Krakowie” mogą przystąpić I i II klasy szkół podstawowych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, dokonując rezerwacji poprzez stronę internetową ksos.pl. System rekrutacyjny uruchomiony zostanie 19 kwietnia 2021 r. o godz. 1000. Liczba miejsc w programie jest ograniczona (20 grup ćwiczebnych), a o zakwalifikowaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia realizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1100 na dwóch kortach o syntetycznej nawierzchni w nowoczesnej hali tenisowej Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego przy al. Powstania Warszawskiego 6 w Krakowie. Projekt ma na celu zainteresować najmłodszych tenisem jako atrakcyjną dyscypliną. Młodzi adepci już podczas pierwszych treningów spróbują prawdziwej gry przy użyciu odpowiednich piłek metodycznych i dostosowaniu wielkości kortu, co ma znaczący wpływ na łatwość przyswajania umiejętności, jak również na motywację i radość gry.

Regulamin oraz szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie KSOS.

źródło:

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. ”Szarych Szeregów”
31-541 Kraków, al. Powstania Warszawskiego 6
www.ksos.pl, tel. +48 12 411 58 66, sekretariat@ksos.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-04-14
Data aktualizacji: 2021-04-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat