Strona główna rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

PODZIAŁ 0,4% REZERWY OŚWIATOWEJ SUBWENCJI OGÓLNEJ NA ROK 2021

Krakowskie szkoły podstawowe mogą starać się o dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej przedmiotów przyrodniczych. Poniżej pismo Zastępcy Dyrektora Wydziału Edukacji w tej sprawie.

Szanowni Państwo Dyrektorzy
publicznych krakowskich szkół podstawowych
samorządowych i niesamorządowych

 

W związku z pismem Ministra Edukacji i Nauki z 23 marca 2021 r. w sprawie Kryteriów podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2021 (pismo na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/kryteria-podzialu-rezerwy-czesci-oswiatowej-subwencji-ogolnej-na-rok-2021) informuję o możliwości ubiegania się o dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy  programowej przedmiotów przyrodniczych (biologia, geografia, chemia i fizyka)
szkołach podstawowych.

Program wsparcia finansowego zaprojektowany jest na 4 lata począwszy od 2018 r. W tym roku nie ustalono rocznego limitu aplikowania. Wobec tego we wniosku przekazanym do Ministerstwa Edukacji
i Nauki zostaną uwzględnione wszystkie szkoły prowadzone lub dotowane przez Gminę Miejską Kraków, które nie skorzystały ze środków finansowych na to zadanie z rezerwy w latach 2018-2020 oraz spełniają pozostałe kryteria określone w piśmie MEiN i złożą odpowiedni wniosek.

W związku z powyższym proszę o wypełnienie załączonej tabeli i przesłanie jej w formie edytowalnej (format xls) oraz w formie podpisanego skanu do Wydziału Edukacji na adres: damian.stanik@um.krakow.pl w terminie do 7 maja 2021 r.

 

wzór tabeli do pobrania

 

Z poważaniem,

                Z-ca Dyrektora Wydziału
                               /-/
          Magdalena Węgrocka-Szwalec

           

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Mariola Jezuita
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-04-08
Data aktualizacji: 2021-04-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź