Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

KS Prądniczanka zaprasza na drugą edycję UEFA Playmakers

Klub Sportowy Prądniczanka Kraków prowadzi nabór otwarty do drugiej edycji nowatorskiego i bezpłatnego programu UEFA Playmakers skierowanego do dziewczynek w wieku 5-8 lat, które nigdy wcześniej nie brały udziału w zajęciach piłkarskich.

Fot. mat. organizatorów

Pierwsze zajęcia nadchodzącej edycji programu odbędą się w czwartek, 4 marca o godzinie 16:00 w Hali KS Prądniczanka, przy ul. J. Majora 12a. Treningi będą prowadzone cyklicznie, co tydzień.

Przypominamy, że udział w zajęciach jest bezpłatny, a zapisy mają charakter otwarty. Zgłoszenia są przyjmowane drogą mailową na adres: piotr@pradniczanka.krakow.pl w terminie do 2 marca lub do wyczerpania puli miejsc.

Pierwsza edycja, trwająca 10 tygodni, organizowana w Prądniczance na przełomie jesieni i zimy, cieszyła się dużą popularnością. Udział w zajęciach wzięło niemal 30 dziewczynek, które poznały postaci z filmu studia Disney Pixar pt. „Iniemamocni 2”, ale także doświadczyły emocji związanych z zabawą, aktywnością sportową i piłką nożną. Również w nadchodzącej, marcowej edycji programu, dziewczynki poznają historie bohaterów bajki „Iniemamocni 2”, takich jak: Elastyna, Wiola czy Maks.

KS Prądniczanka jest jednym z 30 ośrodków w Polsce, które we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej biorą udział w paneuropejskim programie Playmakers. Ten innowacyjny program, stworzony dzięki połączonym siłom UEFA i Disney, wykorzystuje uwielbiane przez dzieci historie i postaci, tak aby zaangażować dziewczynki do gry w piłkę nożną.

źródło: Point For Sport

mat. organizatorów

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-02-24
Data aktualizacji: 2021-02-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź