Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Rozpoczęły się XIX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku

Od 21 stycznia na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie odbywają się XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”. Wydarzenie, tym razem organizowane w formule on-line, potrwa do 4 lutego. Propozycja kierowana jest zwłaszcza do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, ich rodziców oraz nauczycieli.

Fot. pixabay.com
Link do wydarzenia: styczniowetargi.zsisim.pl


Najważniejszym celem organizacji targów jest pomoc ósmoklasistom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Zespoły szkół technicznych funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzących naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

W trakcie XIX „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku” on-line, 25 krakowskich zespołów szkół technicznych zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2021/2022.

Wykaz szkół biorących udział w targach jest dostępny tutaj
 

Właściwy wybór szkoły ponadpodstawowej jest jedną z pierwszych, a jednocześnie ważniejszych decyzji życiowych młodych ludzi, warto więc skorzystać z okazji, aby w jednym miejscu zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa technicznego, tak aby podjęta decyzja okazała się tą najtrafniejszą.

Dlatego warto poświęcić czas i odwiedzić stronę internetową styczniowetargi.zsisim.pl Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, w dniach od 21 stycznia do 4 lutego, aby spośród różnorodnych, prezentowanych ofert edukacyjnych krakowskich technicznych szkół ponadpodstawowych wybrać tę najwłaściwszą, zgodną z zainteresowaniami i predyspozycjami.

W tym roku wydarzenie, w trakcie której zaprezentują się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2021/2022 krakowskie zespoły szkół technicznych, honorowym patronatem objęli:

  • Prezydent Miasta Krakowa – Pan Profesor Jacek Majchrowski
  • Małopolski Kurator Oświaty – Pani Barbara Nowak
  • Przewodniczący Rady Miasta Krakowa- Pan Dominik Jaśkowiec

źródło: ZSIŚiM w Krakowie

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Data publikacji: 2021-01-12
Data aktualizacji: 2021-01-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź