Życzenia na koniec roku szkolnego 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 dobiega końca, był to wyjątkowo trudny i wymagający czas.

Życzenia na koniec roku szkolnego 2019/2020
Fot. pixabay.com

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Rodzice,
Drodzy Uczniowie,


Szczerze i gorąco dziękuję Państwu za cały rok ciężkiej pracy, w szczególności za ostatnie miesiące. Trwający stan epidemii jest czasem stresującym, który wymógł na nas wszystkich zmianę zachowań i nabycie wielu nowych umiejętności. Jedni poradzili sobie z tym lepiej, inni słabiej, wszyscy jednak wykazali się zaangażowaniem, za które dziękuję.

Wyrazy uznania kieruję do tych, którzy zaangażowali się nie tylko w realizację swoich obowiązków,ale w tym trudnym czasie ogromny wysiłek włożyli w pomoc innym.

Rodzice,

Jestem pełna uznania i szacunku dla Waszego zaangażowania w proces edukacyjny. To właśnie na Waszych barkach w tym roku spoczęła w dużej mierze odpowiedzialność za ten proces. Dziękuję za wszystkie wspierające słowa oraz uwagi związane z realizacją nauczania.


Doceniam również trud pracy Uczniów, którzy zmierzyli się po raz pierwszy z realiami nauki zdalnej. Włożyli oni dużo wysiłku i czasu, by sprostać temu niełatwemu zadaniu.


Życzę Wszystkim, abyśmy wakacje spędzili w zdrowiu, korzystając z walorów przyrody i atrakcji, które oferuje nam Kraków.

 

Zastępca Prezydenta
   Miasta Krakowa

 Anna Korfel- Jasińska

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY