STARS – Rowerem do szkoły – zaproszenie dla nowych szkół

Rower jest jednym z najbardziej ekologicznych środków transportu, dlatego już po raz kolejny w Krakowie  będzie realizowany projekt "STARS – Rowerem do szkoły". Do udziału w nim w roku szkolnym 2020/2021 zapraszamy samorządowe szkoły podstawowe. Inicjatywa ma na celu promowanie wśród uczniów, rodziców i nauczycieli dojazdów do szkoły "na dwóch kółkach".

STARS – Rowerem do szkoły – zaproszenie dla nowych szkół
Fot. materiały organizatorów
Szczegółowa informacja wraz z ankietą skierowaną do szkół są dostępne tutaj.


Szkoły zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o wypełnienie załączonej ankiety i odesłanie w wersji elektronicznej na adres: dariusz.niewitala@um.krakow.pl – termin przesyłania ankiet i zgłaszania szkół upływa 29 maja 2020 r.

Uwaga! Wypełnienie ankiety nie oznacza przystąpienia do projektu. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona. Dla zainteresowanych szkół zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne (czerwiec 2020), jeśli będzie taka możliwość z uwagi na stan epidemiczny.

W razie pytań osobą do kontaktu jest Pan Dariusz Niewitała, pracownik Wydziału Gospodarki Komunalnej UMK, zajmujący się realizacją projektu STARS (tel. 12 616 87 80). 

Więcej o projekcie można znaleźć tutaj.

oprac. na podstawie informacji Wydziału Gospodarki Komunalnej UMK

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY