Poznanie dawnych Kresów Wschodnich RP przez krakowskich uczniów – regulamin

Uczniowie krakowskich szkół już po raz kolejny będą mogli poznawać dawne Kresy Wschodnie Rzeczypospolitej. Poniżej pismo Dariusza Domajewskiego, Zastępcy Dyrektora Wydziału Edukacji w sprawie regulaminu dofinansowania wyjazdów i składania wniosków.

Poznanie dawnych Kresów Wschodnich RP przez krakowskich uczniów – regulamin
Fot. pixabay.com

Szanowni Państwo Dyrektorzy krakowskich szkół,

Nawiązując do pisma znak: EK-03.441.1.2020.KB z 31 stycznia 2020 r., dotyczącego Programu pn. „Poznanie dawnych Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej przez uczniów krakowskich szkół” informuję, że  Prezydent  Miasta  Krakowa  podpisał  5  lutego  2020 r.  Zarządzenie Nr 281/2020 w sprawie ustalenia Regulaminu dofinansowania wyjazdów w ramach Programu pn. „Poznanie dawnych Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej przez uczniów krakowskich szkół” (w załączeniu).

Podkreślam, że zasady a także wzorce dokumentów zawartych w Zarządzeniu są już obowiązujące, w związku z czym należy je stosować przy tegorocznym składaniu wniosków zgłaszających wyjazd i wniosków o dofinansowanie wyjazdu, a także sprawozdań z realizacji wyjazdu.

Jeszcze raz przypominam, że wnioski zgłaszające wyjazd w roku 2020 dyrektorzy szkół ubiegający się o dofinansowanie w ramach ww. programu powinni składać od 2 marca br. (1 marca to niedziela) na dzienniku podawczym Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, ul. Stachowicza 18.  

Z poważaniem,
Dariusz Domajewski
Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji

Załączniki:

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY