Rowerowy Maj 2020 – zgłoś udział swojej szkoły

Gmina Miejska Kraków, w ramach projektu STARS Rowerem do Szkoły organizuje w maju br. czwartą edycję kampanii Rowerowy Maj. Kampania jest dedykowana 41 szkołom, które w ramach STARS, przez cały rok szkolny pod opieką doradców z organizacji pozarządowych, organizują akcje i działania promujące wśród swoich podopiecznych dojazdy do szkoły rowerem.

Rowerowy Maj 2020 – zgłoś udział swojej szkoły
Fot. materiały organizatorów

Jeśli chcieliby Państwo działać na rzecz popularyzacji dojeżdżania do szkoły na rowerze już teraz zapraszamy Państwa szkołę do udziału w najbliższej kampanii Rowerowy Maj. W przypadku zainteresowania ofertą uprzejmie proszę o kontakt z kierownikiem projektu (Dariusz Niewitała, dariusz.niewitala@um.krakow.pl, tel. 12 616 8780) w terminie do 21 lutego 2020 r. Priorytetowo potraktujemy szkoły biorące udział w projekcie STARS oraz takie, które chce do projektu dołączyć od września 2020 r.

Oferta jest skierowana do krakowskich samorządowych szkół podstawowych (klasy 0-8) oraz samorządowych przedszkoli. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli do Państwa szkoły czy przedszkola dzieci i rodzice docierają rowerami, hulajnogami lub na wrotkach, rolkach czy deskorolce zachęcam do zapoznania się z ofertą kampanii. W przypadku przedszkoli liczba miejsc jest również ograniczona.

Zasady kampanii Rowerowy Maj znajdą Państwo na stronie www.rowerowymaj.eu

Więcej szczegółów na temat projektu STARS można znaleźć tutaj.

Źródło: Wydział Gospodarki Komunalnej UMK

Tagi: sport, edukacja

Pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ KOBYLAŃSKI
Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY